آخرین اخبار

اصرار رئیس جمهور به تشکیل وزارت بازرگانی تلاطم قیمتی در بازار را رقم زد

عضو هیات رئیسه مجلس می گوید بخش قابل توجهی از گرانی های موجود را می توان در قالب ستاد تنظیم بازار و نظارت دقیق کنترل کرد اما اصرار رئیس جمهور بر تشکیل وزارت بازرگانی موجب شده، تمام امورات به حال خود رها شود. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری […]

اشتراک گذاری
07 مرداد 1399
کد مطلب : 42792
عضو هیات رئیسه مجلس می گوید بخش قابل توجهی از گرانی های موجود را می توان در قالب ستاد تنظیم بازار و نظارت دقیق کنترل کرد اما اصرار رئیس جمهور بر تشکیل وزارت بازرگانی موجب شده، تمام امورات به حال خود رها شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیات رئیسه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از نابسامانی موجود در بازار، گفت: بخش قابل توجهی از گرانی های موجود را می‌توان در قالب ستاد تنظیم بازار و نظارت دقیق کنترل کرد زیرا تلاطم قیمتی کنونی منطقی نبوده و گرانی ها توجیهی ندارد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: می توان با مدیریت دقیق و برنامه ریزی مناسب نه تنها از گرانی ها جلوگیری کرد بلکه زمینه کاهش قیمت ها را نیز فراهم کرد، اما از آنجایی که مرغ رئیس جمهور یک پا داشته و بر تشکیل وزارت بازرگانی اصرار دارد تمام امورات به حال خود رها شده است.

ورود مجلس به موضوع تعلل رئیس جمهور در معرفی وزیر پیشنهادی صمت

این نماینده مردم در مجلس یازدهم اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت بازرسانی دارد که می تواند با استفاده از ظرفیت این نیروها با گرانفروشان برخورد کند از سوی دیگر اصناف نیز یکی دیگر از پتانسیل‌های موجود است که باید از آن برای نظارت بر بازار استفاده شود.

عضو هیات رئیسه مجلس اضافه کرد: تعلل رئیس جمهور برای معرفی وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت قابل قبول نیست و مجلس واکنش مناسب را نسبت به آن نشان می دهد./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *