آخرین اخبار

بلوکه کردن دارایی های ایران توسط کره جنوبی بی پاسخ نمی ماند

بلوکه کردن دارایی های ایران توسط کره جنوبی بی پاسخ نمی ماند/ در روابط تجاری تجدید نظر می کنیم به گزارش فارس؛ حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه اقدام کره جنوبی در بلوکه کردن دارایی های ایران بی پاسخ نخواهد ماند، گفت: ما در روابط تجاری مان با این کشور تجدیدنظر خواهیم […]

اشتراک گذاری
07 تیر 1399
کد مطلب : 42547

بلوکه کردن دارایی های ایران توسط کره جنوبی بی پاسخ نمی ماند/ در روابط تجاری تجدید نظر می کنیم
به گزارش فارس؛ حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه اقدام کره جنوبی در بلوکه کردن دارایی های ایران بی پاسخ نخواهد ماند، گفت: ما در روابط تجاری مان با این کشور تجدیدنظر خواهیم کرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهرومیمه وبرخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: کره جنوبی در خوش رقصی که برای آمریکا داشته اقدام به بلوکه کردن دارایی های ایران کرده و حتی هزینه این بلوکه کردن و نگهداری را از این دارایی برداشت می کند.
وی افزود: این در حالی است که کره جنوبی در واردات کالاها به کشور ارز ما را خارج می کند و واردات محصولاتش به ایران بازار ما را در نوردیده است.
عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: این خوش رقصی کره جنوبی برای آمریکا در بلوکه کردن دارایی های ایران بی پاسخ نخواهد ماند و ما در روابط تجاری مان با این کشور تجدیدنظر خواهیم کرد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: در هفته کاری مجلس پس از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه این موضوع در مجلس مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت و تصمیمات لازم در مورد آن اتخاذ خواهد شد.
وی در پایان گفت: ما اجازه نمی دهیم کشور کره جنوبی با همدستی خود با آمریکا بخواهد مشکلاتی را برای ملت ما ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *