آخرین اخبار

طرح سهمیه‌بندی بنزین در هیات رئیسه مجلس مطرح نشده است

عضو هیات رئیسه مجلس در مجلس خبر داد: تاکنون “طرح سهمیه‌بندی بنزین به نفع محرومین” در هیات رئیسه مجلس مطرح نشده است و اصولا چنین موضوعاتی نیاز به طی کردن فرایند و مسیر قانونی خود را دارد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره خبر انتشار  طرح سهمیه‌بندی بنزین به نفع محرومین گفت: تاکنون “طرح […]

اشتراک گذاری
31 خرداد 1399
کد مطلب : 42404
عضو هیات رئیسه مجلس در مجلس خبر داد: تاکنون “طرح سهمیه‌بندی بنزین به نفع محرومین” در هیات رئیسه مجلس مطرح نشده است و اصولا چنین موضوعاتی نیاز به طی کردن فرایند و مسیر قانونی خود را دارد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره خبر انتشار  طرح سهمیه‌بندی بنزین به نفع محرومین گفت: تاکنون “طرح سهمیه‌بندی بنزین به نفع محرومین” در هیات رئیسه مجلس مطرح نشده است و در دستور جلسات هیات رئیسه قرار نگرفته باشد و اصولا چنین موضوعاتی نیاز به طی کردن فرایند و مسیر خود را دارند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا زمانی که کمیسیون‌ها تشکیل نشود امکان ارائه طرحی به هیات رئیسه وجود ندارد، همچنین اهداف طرح‌ها باید مشخص باشد هرچند در شرایط فعلی باید با ظرافت، با چنین موضوعاتی برخورد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *