آخرین اخبار

صبر مردم آمریکا و دیگر ملت ها از بی عدالتی و تبعیض نژادی سر ریز شده است

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: صبر مردم آمریکا و ملت های مستضعف دیگر از بی عدالتی و تبعیض نژادی آمریکا سر ریز شده است. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص ظلم هیئت حاکمه آمریکا اظهار کرد: سالیان سال است که ظلم دولت و هیئت حاکمه آمریکا هم […]

اشتراک گذاری
25 خرداد 1399
کد مطلب : 42347

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: صبر مردم آمریکا و ملت های مستضعف دیگر از بی عدالتی و تبعیض نژادی آمریکا سر ریز شده است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص ظلم هیئت حاکمه آمریکا اظهار کرد: سالیان سال است که ظلم دولت و هیئت حاکمه آمریکا هم بر مردم آمریکا و هم بر ملت های مستضعف دیگر وجود دارد؛ خصوصا تبعیض نژادی که آنها بین سیاه پوست و سفید پوست قائل می شوند.

وی تظاهرات اخیر در آمریکا را به انفجار تشبیه کرد و گفت: صبر مردم آمریکا و ملت های مستضعف دیگر از بی عدالتی و تبعیض نژادی آمریکا سر ریز شده و اکنون مانند یک انفجار در تمام نقاط جهان این تظاهرات گسترده شده است و مردم به خیابان ها آمدند.

دبیر هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: افول آمریکا با وجود این اتفاقات بسیار نزدیک است و با توجه به ظلم های موجود در آمریکا نشان دهنده فروپاشی این دولت است.

حاجی دلیگانی با اشاره به شعار «عدالت نباشد، آسایش نیست» گفت: هر جا عدالت نباشد و تبعیض وجود داشته باشد به مرور زمان وقتی از تحمل مردم خارج شود، موجب به انفجاری مثل زمان فعلی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *