آخرین اخبار

تذکر کتبی به وزیر دفاع و وزیر رفاه

تذکر به وزیر دفاع به خاطر عدم پرداخت حق فوق العاده ایثارگری بازنشستگان نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسامی به وزیر دفاع به خاطر عدم پرداخت حق فوق العاده ایثارگری بازنشستگان بین سال‌های ۸۹ تا اردیبهشت ۹۹ تذکر داد. شرح تذکر: جناب آقای وزیر با توجه به پیگیری‌های صورت […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1399
کد مطلب : 42299

تذکر به وزیر دفاع به خاطر عدم پرداخت حق فوق العاده ایثارگری بازنشستگان

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسامی به وزیر دفاع به خاطر عدم پرداخت حق فوق العاده ایثارگری بازنشستگان بین سال‌های ۸۹ تا اردیبهشت ۹۹ تذکر داد.

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر

با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته فوق العاده ایثارگری بازنشستگان از اردیبهشت سال ۹۹ برقرار شده ولی علت عدم محاسبه و پرداخت مطالبات آنها از سال ۸۹ مشخص نیست و حقوق مسلم بازنشستگان بر اساس قانون و عدالت محاسبه و پرداخت نمی‌شود.

 

تذکر به شریعتمداری به خاطر عدم پرداخت حق بیمه بیکاری به کشاورزان

نماینده مردم شاهین شهر  و میمه و برخوار در مجلس به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به خاطر عدم پرداخت حق بیمه بیکاری به کشاروزان تذکر داد.

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر

چرا با وجود پرداخت حق بیمه کشاورزی توسط کشاورزان عزیز، در مواقع بیکاری و بحران‌ها کسی به فریاد آنها نمی‌رسد؟ چرا در زمان دریافت ۳ درصد حق بیمه بیکاری فصلی بودن شغل مطرح نیست، ولی در پرداخت حق بیمه بیکاری فصلی بودن آن مطرح می‌شود؟ چرا برای رفع مشکل این قشر زحمتکش تلاشی صورت نمی‌گیرد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *