آخرین اخبار

مجلس یازدهم مخالف مذاکره با آمریکاست

مجلس یازدهم مخالف مذاکره با آمریکاست به گزارش دفاع پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی اذعان داشت :که مذاکره با آمریکا منافع ملت ایران را تامین نخواهد کرد و به همین دلیل مجلس یازدهم همسو با سیاست‌های کلی نظام، مذاکره با این کشور را منتفی می‌داند. به گزارش دفاع‌پرس، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در […]

اشتراک گذاری
19 خرداد 1399
کد مطلب : 42286

مجلس یازدهم مخالف مذاکره با آمریکاست
به گزارش دفاع پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی اذعان داشت :که مذاکره با آمریکا منافع ملت ایران را تامین نخواهد کرد و به همین دلیل مجلس یازدهم همسو با سیاست‌های کلی نظام، مذاکره با این کشور را منتفی می‌داند.

به گزارش دفاع‌پرس، حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس در گفت‌وگویی به پیشنهاد مذاکره مجدد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پس از تبادل زندانیان با جمهوری اسلامی و مواضع مجلس یازدهم در این باره اشاره و اظهار داشت: قطعا مذاکره‌ای به معنای آن اصطلاحی که گفته شده در کار نبوده، بلکه یک تبادل بین زندانیان دو کشور صورت گرفته است.

وی در ادامه افزود: بدون شک تبادل زندانیان چیزی را نسبت به رفتار‌های گذشته آمریکا تغییر نخواهد داد.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخوار به موضع مجلس یازدهم درباره مذاکره با آمریکا اشاره و تاکید کرد: موضع مجلس یازدهم همان موضع سیاست‌های کلان نظام خواهد بود؛ چرا که مذاکره با آمریکا هیچ منفعتی را برای کشورمان در پی نخواهد داشت؛ بنابراین مجلس یازدهم مخالف مذاکره با آمریکا است.

عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم به اظهارات یکی از فرماندهان سابق آمریکایی در خصوص دیدارش با ظریف، برای تبادل زندانیان و تایید این دیدار از سوی سخنگوی وزارت خارجه کشورمان اشاره و اظهار کرد: اینگونه مسائل را باید کمیسیون امنیت ملی پس از تشکیل با حضور اعضا رصد و بررسی کنند تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *