آخرین اخبار

آقای حاجی : لازم است مصوبه تقسیط پرداخت حق بیمه سهم کارفرما ادامه پیدا کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس عنوان کرد:  با توجه به تبعات اقتصادی ویروس کرونا، لازم است مصوبه تقسیط پرداخت حق بیمه سهم کارفرما ادامه پیدا کند. به گزارش مهر، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با تاکید بر ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی و کارفرمایان در شرایط کرونا، گفت: بر اساس مصوبه ستاد تسهیل […]

اشتراک گذاری
10 خرداد 1399
کد مطلب : 42252

به گزارش خبرگزاری مهر، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس عنوان کرد:
 با توجه به تبعات اقتصادی ویروس کرونا، لازم است مصوبه تقسیط پرداخت حق بیمه سهم کارفرما ادامه پیدا کند.

به گزارش مهر، حسینعلی حاجی‌دلیگانی با تاکید بر ضرورت حمایت از واحدهای تولیدی و کارفرمایان در شرایط کرونا، گفت: بر اساس مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به منظور رونق تولید و گره‌گشایی از مشکلات بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی، حق بیمه سهم کارفرمایان پیرامون پرداخت بیمه لیست پرسنل واحدهای صنعتی به صورت یک‌سوم نقد و دو سوم اقساط ۱۲ تا ۲۴ ماهه مصوب و اجرا می‌شد.

وی افزود: مطابق با این مصوبه، بدهی‌های معوق کارفرمایانی که توان پرداخت بدهی‌های خود را به صورت یکجا نداشتند، تقسیم می‌شد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با توجه به آثار و تبعات اقتصادی ویروس کرونا و کاهش گردش مالی و همچنین فروش واحدها و ضرورت تداوم فعالیت کاری بنگاه‌های اقتصادی و واحدهای تولیدی، لازم است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور دهد که اجرای مصوبه مذکور استمرار داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *