آخرین اخبار

تذکرات امروز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه آقای حاجی به مسئولین دولتی

تذکرحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار به رئیس جمهور: لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای ثبت‌نام سهام عدالت از واجدان شرایط که نتوانستند تاکنون ثبت‌نام کنند. همچنین در تذکر دیگر به رئیس جمهور: لزوم توجه به معیشت کارکنان شورای حل اختلاف که به صورت افتخاری فعالیت می‌کنند. همچنین تذکر به وزیر اقتصاد و […]

اشتراک گذاری
21 اردیبهشت 1399
کد مطلب : 42114

تذکرحسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار به

رئیس جمهور: لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای ثبت‌نام سهام عدالت از واجدان شرایط که نتوانستند تاکنون ثبت‌نام کنند.

همچنین در تذکر دیگر به رئیس جمهور: لزوم توجه به معیشت کارکنان شورای حل اختلاف که به صورت افتخاری فعالیت می‌کنند.

همچنین تذکر به وزیر اقتصاد و دارایی: لزوم بررسی معاملات بورس و اوراق بهادار تهران و ارتقاء زیرساخت‌های آن به منظور جلوگیری از اخلال در روند معاملات با عنایت به گذشت دو دهه از عمر سیستم. همچنین علت افزایش کارمزد در معاملات بورس در سال‌های اخیر که باعث اعتراض بسیاری از فعالان بورس در ماه‌های اخیر شده است.

همچنین تذکر به وزیر آموزش و پرورش: لزوم رسیدگی به اختلاف ناشی از تعطیلات کرونا که در بین مدارس غیرانتفاعی و معلمانی که به بهانه تعطیلی مدارس حقوق کامل دریافت نکردند و خانواده دانش‌آموزانی که شهریه کامل را پرداخت کرده‌اند و از امکانات این مدارس منتفع نشده‌اند.

همچنین در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی: توجه به مشکلات یک دامدار سنتی که برای خرید ۲۰ لیتر نفت سفید به منظور گرم نمودن محل نگهداری باید ده‌ها مرحله اداری را طی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *