آخرین اخبار

تذکر به وزیر کار به خاطر تأخیر در پرداخت قسط بازنشستگان فرهنگی به صندوق قرض‌الحسنه

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به وزیر کار عنوان کرد که تأخیر در پرداخت قسط صندوق بازنشستگان که از حقوق فرهنگیان کسر شده، غیر قابل قبول است. به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی […]

اشتراک گذاری
14 اردیبهشت 1399
کد مطلب : 42015

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به وزیر کار عنوان کرد که تأخیر در پرداخت قسط صندوق بازنشستگان که از حقوق فرهنگیان کسر شده، غیر قابل قبول است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکری به محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد که تأخیر در پرداخت قسط صندوق قرض‌الحسنه که از حقوق بازنشستگان فرهنگی کسر شده قابل قبول نیست.

متن کامل تذکر نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار به وزیر کار به شرح زیر است:

شرح تذکر:

تأخیر یک ماهه در پرداخت قسط وام و مبلغ ماهیانه پس انداز قرض الحسنه‌ای که از حقوق بازنشستگان عزیز فرهنگی کسر شده و باید در اختیار قرض الحسنه بازنشستگان قرار گیرد، غیر قابل قبول است.

شرح تذکر:

جناب آقای وزیر!

صندوق بازنشستگی کشوری مبلغی را که ماهیانه بابت اقساط تسهیلاتی که بازنشستگان از قرض‌الحسنه فرهنگیان دریافت کرده‌اند و هم چنین مبلغی را که ماهانه به عنوان پس انداز از حقوق‌شان برداشت می‌کند را با تأخیر یک ماهه به حساب آموزش و پرورش واریز می‌نماید و این در حالی است که بانک‌ها بابت هر روز تأخیر در پرداخت اقساط وام، از بازنشستگان دیرکرد دریافت می‌کنند.

لازم است به این موضوع رسیدگی و از تضییع حقوق فرهنگیان بازنشسته جلوگیری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *