آخرین اخبار

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛ دولت برای کاهش قیمت برنج تدبیری بیاندیشد

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛ دولت برای کاهش قیمت برنج تدبیری بیاندیشد نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس از رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت خواست تا برای کاهش قیمت برنج که مردم کم درآمد توانایی تامین آن را ندارند تدبیری بیاندیشد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در […]

اشتراک گذاری
14 اردیبهشت 1399
کد مطلب : 42010

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛
دولت برای کاهش قیمت برنج تدبیری بیاندیشد
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس از رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت خواست تا برای کاهش قیمت برنج که مردم کم درآمد توانایی تامین آن را ندارند تدبیری بیاندیشد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۴ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور و تیم اقتصادی دولت، گفت: گرانی وضعیت خاصی را در خصوص معیشت مردم ایجاد کرده کما اینکه قیمت برنج در بازار به اندازه ای بالا رفته که مردم ضعیف بدان دسترسی نداشته و یا برای تهیه برنج ارزان قیمت باید صف ببندند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: واسطه گری های کنونی در خصوص خرید و فروش زمین و مسکن اسباب نگرانی مردم را فراهم کرده است آن هم در شرایطی که مردم بی خانمان قادر به پرداخت پول رهن نیستند اما هر روز قیمت رهن منازل بیشتر افزایش می یابد بنابراین از وزیر راه و شهرسازی انتظار داریم راهکاری برای رفع این مشکل ارائه کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در پایان تاکید کرد: برخی افراد همچون رانندگان سرویس مدارس در پی بحران کرونا شغلشان را از دست داده اند که لازم است دولت در این رابطه تدبیری بیاندیشد

صوت – ۱۴ اردیبهشت ۹۹ صحن علنی مجلس
تذکر جناب آقای حاجی به کابینه دولت:
برنج بسیار افزایش قیمت داشته است
واسطه گری ها در خرید و فروش زمین و مسکن مردم را نگران کرده است
قیمت رهن منازل بسیار بالا رفته است، از وزیر راه انتظار است راهکاری داشته باشند
برای برخی مشاغل که شغل خود را از دست دادند راهکاری بیندیدشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *