آخرین اخبار

اظهارات تاج‌زاده و امین‌زاده تکرار صحبت‌های دشمنان است

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس گفت: اظهارات تاج‌زاده و امین‌زاده تکرار صحبت‌های دشمنان در داخل کشور است. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر  تاج زاده و امین زاده از […]

اشتراک گذاری
10 اردیبهشت 1399
کد مطلب : 41970

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس گفت: اظهارات تاج‌زاده و امین‌زاده تکرار صحبت‌های دشمنان در داخل کشور است.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات اخیر  تاج زاده و امین زاده از فعالان اصلاح‌طلب درباره ماهواره نور گفت:‌ اظهارات این افراد در مورد موفقیت صورت گرفته در پرتاب ماهواره نور به فضا در واقع تکرار صحبت‌های دشمنان در داخل کشور است.

وی افزود:‌ این اولین بار نیست که این آقایان این گونه اظهارات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح می‌کنند و ما بارها شاهد این رفتارها و عملکردها از سوی آنان بوده‌ایم.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ممکن است بعضی اوقات اظهارات این قبیل افراد برخلاف مصالح ملی و امنیت کشور نباشد اما اظهارات این افراد در مورد ماهواره نور که چشم همه دشمنان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به خود خیره کرده، در واقع علیه امنیت ملی است.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های قضایی و امنیتی باید به موضوع اظهارات تاج زاده و امین زاده در مورد ماهواره نور ورود پیدا کنند و این موضوع را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مورد پیگیری و رسیدگی قرار دهند.

وی در پایان گفت: متأسفانه این گونه افراد در مواقع مختلف سعی دارند تا با تکرار صحبت‌های دشمنان در داخل دستاوردهای ملی ما را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کم رنگ جلوه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *