آخرین اخبار

ارتش در زمان جنگ و صلح خوش درخشیده است

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس نیروهای ارتش را مدافعان انقلاب، ولایت و کشور برشمرد و گفت: خدمات ارتش در زمان جنگ و صلح بر کسی پوشیده نیست. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تبریک روز ارتش، گفت: این روز را نه تنها به همه عزیزان ارتشی که هم اکنون در حال خدمت هستند بلکه به […]

اشتراک گذاری
29 فروردین 1399
کد مطلب : 41864
عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس نیروهای ارتش را مدافعان انقلاب، ولایت و کشور برشمرد و گفت: خدمات ارتش در زمان جنگ و صلح بر کسی پوشیده نیست.
حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تبریک روز ارتش، گفت: این روز را نه تنها به همه عزیزان ارتشی که هم اکنون در حال خدمت هستند بلکه به همه بازنشستگان، ایثارگران، آزادگان و جانبازان ارتشی تبریک می گویم.
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با متعالی خواندن جایگاه شهدای ارتش، ادامه داد: ارتشیان عزیز نه تنها در دوران جنگ و دفاع مقدس بلکه در زمان صلح نیز خوش درخشیدند به طوریکه در زمان وقوع بحران ها با تمام ظرفیت و توانمندی به کمک مردم شتافتند.
وی با تاکید بر تلاشگری نیروهای ارتش در مقاطع مختلف، افزود: شاهد هستیم که ارتش در بسیاری موارد به مثابه یک دانشگاه، افسران شایسته ای تربیت کرده که مدافع انقلاب، ولایت و کشورمان هستند.
این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه در زمینه فداکاری ها و ایثارگری های ارتشیان سخن بسیار است بر ضرورت همکاری بیشتر مجلس و فرماندهان ارتش تاکید کرد و گفت: پیشنهاد می کنم ارتباط فرماندهان ارتش با زیرمجموعه و بازنشستگان و همچنین نمایندگان مجلس افزایش یابد تا با همفکری زمینه حل مشکلات موجود فراهم شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس شورای اسلامی با یادآوری خدمات ارتش در زمان صلح افزود: تجربه ثابت کرده که ارتش در زمان وقوع سیل و زلزله و ویروس کرونا با همت عالی و روحیه قوی وارد عرصه خدمت رسانی به مردم و کشور شده است که باید قدردان زحمات آنها بود./

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *