آخرین اخبار

تصویب طرح ۳ فوریتی تعطیلی کشور باید پس از شنیدن نظر وزرای متولی صورت گیرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طرح ۳ فوریتی تعطیلی یک ماهه در کشور باید پس از شنیدن صحبت وزرای متولی و رئیس جمهور صورت گیرد. حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره طرح ۳ فوریتی ادامه تعطیلی در کشور اظهار داشت: طرح ۳ فوریتی را در هر زمان می‌توان ارائه […]

اشتراک گذاری
18 فروردین 1399
کد مطلب : 41748

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: طرح ۳ فوریتی تعطیلی یک ماهه در کشور باید پس از شنیدن صحبت وزرای متولی و رئیس جمهور صورت گیرد.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان درباره طرح ۳ فوریتی ادامه تعطیلی در کشور اظهار داشت: طرح ۳ فوریتی را در هر زمان می‌توان ارائه داد اما بهتر این است که فردا گزارش وزرای متولی در این زمینه اعم از وزرای بهداشت و درمان و کشور و سازمان برنامه و بودجه را بشنویم.

وی افزود: پس از ارائه گزارش وزرای متولی، رئیس جمهور و وزرا را به مجلس دعوت کرده و صحبت‌هایشان را شنیده و مرکز پژوهش‌های مجلس بررسی ۲ الی ۳ روزه ویژه‌ای را از موضوع انجام دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نمایندگان نیز در جریان آخرین اقدامات و وضعیت‌ها قرار گیرند و آن‌گاه طرح ۲ یا ۳ فوریتی ارائه شود.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه تصریح کرد: بنده با این طرح ۳ فوریتی به این نحو که اکنون مطرح شده مخالف هستم.

حاجی دلیگانی بیان کرد: اینکه به صورت ناگهانی نظر بدهیم درست نیست و باید به صورت کامل بررسی شود تا بدانیم به چه میزان این طرح بر اساس اطلاعات مسجل شده توسط همکارانمان به جمع بندی رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *