آخرین اخبار

۱۲ فروردین نماد عزت، استقلال و آزادی ملت ایران است

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس ۱۲ فروردین در تقویم جمهوری اسلامی را نماد عزت ملت ایران خواند و گفت: مردم در این روز طعم آزادی را به معنای واقعی چشیدند. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با گرامیداشت روز ۱۲ فروردین و با بیان اینکه این روز سالروز آغاز جمهوری اسلامی است، افزود: […]

اشتراک گذاری
12 فروردین 1399
کد مطلب : 41707
عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس ۱۲ فروردین در تقویم جمهوری اسلامی را نماد عزت ملت ایران خواند و گفت: مردم در این روز طعم آزادی را به معنای واقعی چشیدند.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  با گرامیداشت روز ۱۲ فروردین و با بیان اینکه این روز سالروز آغاز جمهوری اسلامی است، افزود: در چنین روزی و بعد از دو روز رای گیری یعنی در ۱۱ و ۱۲ فروردین ۵۸ قریب به اتفاق مردم ایران برگه سبز رنگ “آری” را به صندوق های رای انداختند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم در این روز با ۹۸.۲ درصد به جمهوری اسلامی رای “آری” دادند، ادامه داد: در واقع بعد از انقلاب که نظام شاهنشاهی ساقط شده بود مردم در روز ۱۲ فروردین برای نخستین بار طعم آزادی را چشیدند و با شرکت در یک همه پرسی عمومی به گزینه جمهوری اسلامی شدن نظام رای مثبت دادند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴ دهه گذشته گفت: اگرچه در طی ۴۰ سال گذشته، انقلاب اسلامی ایران در صحنه های مختلف نظامی، علمی، بهداشتی و … دستاوردهای قابل قبولی داشته است اما در عین حال به دلیل فشارهای خارجی و البته برخی ضعف مدیریت های داخلی در برخی امورات همچون رونق اقتصادی و مسائل فرهنگی نیاز است که بیش از گذشته فعالیت صورت گیرد.

عضو فراکسیون اصولگرایان ولایی مجلس شورای اسلامی سالروز ۱۲ فروردین را نماد عزت، استقلال و آزادی ملت ایران دانست و افزود: ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب و حتی قبل از آن تا امروز برای حفظ آزادی و استقلال خود هزینه های سنگینی را پرداخته به طوریکه شهدایی را تقدیم کشور و انقلاب کرده و جانبازانی نیز سلامت خود را در راه اعتلای انقلاب گذاشتند بنابراین هیچ گاه از مسیر حرکت در مسیر اعتلای انقلاب دست نخواهد کشید./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *