آخرین اخبار

جایگاه مجلس باید ارتقا یابد/ پارلمان نیازمند اصلاحات زیربنایی است

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: اصلی‌ترین اولویت مجلس یازدهم بالابردن شأن مجلس به منظور اتخاذ تصمیمات مهم برای کشور است. حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار […]

اشتراک گذاری
08 فروردین 1399
کد مطلب : 41685

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: اصلی‌ترین اولویت مجلس یازدهم بالابردن شأن مجلس به منظور اتخاذ تصمیمات مهم برای کشور است.

حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به مهم‌ترین اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار کرد: معتقدم اصلی‌ترین رسالت مجلس یازدهم این است که دو ماه آغازین فعالیت خود را به اتخاذ تصمیمات بنیادین به منظور بالابردن شأن مجلس اختصاص دهد.

او افزود: مجلس یازدهم برای آنکه  بتواند تصمیمات مهم و اثرگذاری برای بهبود وضعیت معیشت مردم بگیرد باید جایگاه از بین رفته خود خصوصا در سال ۹۸ را احیا کند که این امر نیازمند اصلاحات ساختاری و زیربنایی  است.

حاجی دلیگانی بیان کرد: مردم انتظار دارند که در سال آینده وضعیت اقتصادی  و معیشتی آنها بیشترین اولویت را در دستور کار پارلمان دارا باشد، همچنین معتقدم که شیوه پرداخت یارانه‌ها نیازمند بازنگری است.

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: همسان سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری به شیوه ای  متناسب از جمله مطالباتی است که بر دوش مجلس آتی و نمایندگان منتخب آن قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *