آخرین اخبار

پیگیری ۱۰ برنامه اقتصادی برای افزایش قدرت خرید مردم در مجلس یازدهم

منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس یازدهم با بیان اینکه ۱۰ ریز برنامه اقتصادی برای افزایش قدرت خرید مردم در مجلس آتی دارم که با کمک کارشناسان تهیه و تدوین شده است گفت: این برنامه‌ها در بستر مجلس یازدهم عملیاتی خواهد شد. حسینعلی‌ حاجی‌دلیگانی منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در […]

اشتراک گذاری
20 اسفند 1398
کد مطلب : 41577

منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس یازدهم با بیان اینکه ۱۰ ریز برنامه اقتصادی برای افزایش قدرت خرید مردم در مجلس آتی دارم که با کمک کارشناسان تهیه و تدوین شده است گفت: این برنامه‌ها در بستر مجلس یازدهم عملیاتی خواهد شد.

حسینعلی‌ حاجی‌دلیگانی منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره اولویت‌های مجلس آتی گفت:مهمترین اولویت فعلی کشور که برای مجلس و دولت از اهمیت بالایی برخوردار است موضوعات اقتصادی است به همین دلیل مجلس آتی باید مسیر فعالیت‌های قوه مجریه را اصلاح کرده و آن را به سمت رونق و تعالی اقتصادی در کشور هدایت کرده و نگرانی‌ها و مشکلات حوزه اقتصادی را رفع کند.

وی افزود: ما  چند سالی است در کشور با مشکلات و معضلات اجتماعی و فرهنگی مواجه هستیم که مجلس یازدهم می‌تواند ضمن تخصیص اولویت‌های لازم و اعتبارات کافی برای اصلاح این امور با استفاده از نظرات کارشناسان اقدام کند.

** کاهش آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی با تمرکز بر۷ بند بیانیه گام دوم انقلاب

منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس یازدهم با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است،‌تصریح کرد:‌۷ بند و توصیه پایانی بیانیه گام دوم از اهمیت بالایی برخوردار است که اگر این امور سرلوحه مجلس یازدهم و دولت دوازدهم و سیزدهم قرار گیرد قطعا ضمن پیشگیری از بروز آسیب‌های اجتماعی وفرهنگی می‌تواند مسائل و معضلات را هم در این حوزه حل و فصل کرده و ریل مناسبی را برای گشایش‌های بعدی و اصلاح امور و قرار گیری فعالیت‌ها بر ریل صحیح انجام دهد.

حاجی‌دلیگانی گفت:‌ دولت به خوبی توجیه است و وقتی مشاهده می‌کند که اکثریت مجلس یازدهم یکدل و یکپارچه و هم نظر هستند و خواسته مشترک دارند،  به سمت تمکین کردن از مصوبات مجلس گام برمی‌دارد.چرا که در غیر این صورت وکلای مردم در مجلس با استفاده از ابزارهای قانونی می‌توانند دولت را به راه صحیح و ریل تعالی کشور بازگردانند.

** ۱۰ ریز برنامه اقتصادی برای افزایش قدرت خرید مردم

وی درباره مطالبه شفافیت امور از سوی مردم گفت: در مجلس دهم قوانین خوبی در حوزه شفافیت تصویب شده که قانون از کجا آورده‌ای و شفافیت و اموال و دارایی مسئولیت بخشی از آنها که خوشبختانه آئین‌نامه اجرایی رسیدگی به اموال و دارایی مسئولین از سوی قوه قضائیه فعال شده و توانست بسیاری از کارها را پیش ببرد. ضمن اینکه شفافیت هزینه‌های انتخاباتی نامزدها هم از دیگر موضوعاتی بود که پیش از انتخابات اسفند ماه مصوب شد توانست بخشی از مطالبه مردم را عملیاتی کند. من ۱۰ ریز برنامه اقتصادی را برای افزایش قدرت خرید مردم در مجلس یازدهم که با کمک برخی کارشناسان تهیه و تدوین شده در نظر گرفتم و بنا دارم در بستر مجلس آتی آن را عملیاتی کنم.

منتخب مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس یازدهم درباره جزییات این برنامه‌ها گفت:‌کنترل نقدینگی، کنترل تورم، شفاف سازی مسائل اقتصادی،بخشی از این راهکارهاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *