آخرین اخبار

نمایندگان مجلس یازدهم باید به جای مسؤولیت گرفتن به دنبال انجام مسؤولیت باشند

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید در ارتباط با گرفتن پست‌ها و مسؤولیت‌ها با گذشت با هم رفتار کنند و به جای گرفتن مسؤولیت به دنبال انجام مسؤولیت باشند. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
06 اسفند 1398
کد مطلب : 41463

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید در ارتباط با گرفتن پست‌ها و مسؤولیت‌ها با گذشت با هم رفتار کنند و به جای گرفتن مسؤولیت به دنبال انجام مسؤولیت باشند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، بااشاره به رأی مردم در انتخابات مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم باید با برنامه به دنبال چاره‌جویی به منظور خروج جامعه از وضعیت کنونی در حوزه مسائل اقتصادی و معیشتی باشد و تمام توان خود را در این رابطه به کار بگیرد.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم باید در اولویت کاری مجلس یازدهم قرار گیرد افزود: نمایندگان مجلس یازدهم باید وحدت و یکپارچگی خود را حفظ و از هر گونه تشتت و چند دستگی و به ویژه ایجاد فراکسیون‌های متعدد سیاسی پرهیز کنند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس یازدهم باید از فرصت به وجود آمده برای خدمت‌رسانی به مردم استفاده کنند و کار به گونه‌ای پیش نرود که این فرصتی که به دنبال رأی مردم ایجاد شده از بین برود و یا خدای ناکرده حتی به تهدید تبدیل شود.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: نمایندگان مجلس یازدهم نباید به دنبال مطالبه مسؤولیت‌ها، پست‌ها و سمت‌ها باشند و این مسأله جزو دغدغه‌های آنها باشد بلکه در این رابطه باید با گذشت با یکدیگر رفتار کنند.

وی در پایان گفت: مجلس یازدهمی‌ها باید به جای اینکه به دنبال پذیرش پست‌ها، سمت‌ها و مسؤولیت‌ها باشند، انجام مسؤولیت‌ها را در دستورکار خود قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *