آخرین اخبار

♨️ حاجی در صحن علنی مجلس از اقدام بدون مجوز دولت در امضای توافقنامه پاریس انتقاد کرد+صوت

حماسه سازان : ♨️حسینعلی حاجی لحظاتی پیش در صحن علنی مجلس از اقدام بدون مجوز دولت در امضای توافقنامه پاریس انتقاد کرد 🔺یکشنبه ۶ بهمن۹۸ ⭕️حاجی در جلسه علنی امروز مجلس: ✅آقای لاریجانی! چرا نشسته اید تا دولت برود از طرف ملت ایران بدون مجوز مجلس تعهداتی به بیگانگان بدهد؟ ✅ پذیرش توافق پاریس بدون […]

اشتراک گذاری
07 بهمن 1398
کد مطلب : 40989

حماسه سازان :

♨️حسینعلی حاجی لحظاتی پیش در صحن علنی مجلس از اقدام بدون مجوز دولت در امضای توافقنامه پاریس انتقاد کرد
🔺یکشنبه ۶ بهمن۹۸

⭕️حاجی در جلسه علنی امروز مجلس:
✅آقای لاریجانی! چرا نشسته اید تا دولت برود از طرف ملت ایران بدون مجوز مجلس تعهداتی به بیگانگان بدهد؟
✅ پذیرش توافق پاریس بدون صدور مجوز مجلس خلاف اصل ۷۷ قانون اساسی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۶ بهمن‌ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در ششم آبان ۹۴ متنی در هیأت وزیران تصویب شد و بر این اساس تعهداتی برای ایران در خصوص توافقنامه پاریس پذیرفته شده است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دو روز بعد نیز نسخه انگلیسی این موضوع در دبیرخانه کنوانسیون تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد به ثبت رسیده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس نرخ ظرفیت نیروگاه‌های کشور کاهش یافته و وعده‌های اروپایی‌ها برای ایجاد مزرعه‌های خورشیدی نیز محقق نشده است.

وی افزود: در فروردین ماه سال ۹۵ نیز ایران رسماً توافق پاریس را اجرایی کرده در حالی که به تصویب مجلس شورای اسلامی نرسیده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تأکید بر اینکه رخداد یاد شده مخالف اصل ۷۷ قانون اساسی است، گفت: چرا دولت به خارجی‌ها تعهداتی را داده در حالی که باید برای این موضوع مصوبه مجلس صادر می‌شد و سپس تعهدات برای کشور رقم می خورد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس در تذکری به وزیر نفت خاطر نشان کرد: گاز طبیعی به پتروشیمی‌ها داده نشده از این رو تولید اوره نیز صورت نگرفته و این در حالی است که کشاورزان برای کشت محصولات خود نیازمند کود اوره هستند؛ وزارت نفت هر چه سریعتر به این موضوع رسیدگی کند.

🎙 صوت – ۶ بهمن ۹۸ صحن علنی مجلس
♨️ حسینعلی حاجی:
🔺 آقای لاریجانی! چرا نشسته اید تا دولت برود و از طرف ملت ایران تعهداتی را بدون مصوبه مجلس به بیگانگان بدهد؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *