آخرین اخبار

خبر فوری و مهم —-دونفر از نامزدها به نفع آقای حاجی انصراف دادند

آقای رسول رخ بر به نفع آقای حاجی از نامزدی نمایندگی  مجلس نهم انصراف دادند و آقای دکتر شیرانی به نفع آقای حاجی از نامزدی نمایندگی  مجلس نهم انصراف دادند اصل نامه این دو عزیز ضمیمه می باشد با تشکر از این دو عزیز  و تمامی نیروهای خدوم و ولایتی این مرزو بوم  

اشتراک گذاری
05 اسفند 1390
کد مطلب : 4097

آقای رسول رخ بر به نفع آقای حاجی از نامزدی نمایندگی  مجلس نهم انصراف دادند و

آقای دکتر شیرانی به نفع آقای حاجی از نامزدی نمایندگی  مجلس نهم انصراف دادند

اصل نامه این دو عزیز ضمیمه می باشد

با تشکر از این دو عزیز  و تمامی نیروهای خدوم و ولایتی این مرزو بوم

 

2 پاسخ به “خبر فوری و مهم —-دونفر از نامزدها به نفع آقای حاجی انصراف دادند”

 1. بعد از یکهزار و۹۵۱ روز خدمت شبانه روزی غریبه ای در کاشان
  پورتال خبری کاشان : اگر مردم از مسئولین صداقت و احترام ببینند حواس شان هست و دوستشان خواهند داشت.
  حسینعلی حاجی فرماندار سابق کاشان در ۲۰ دی سال ۸۴ بعنوان فرماندار کاشان فعالیت خودش را آغازو ۲۱ خرداد ماه سال ۹۰ بعد از یکهزارو ۹۵۱ روز خدمت صادقانه در شهرستان به دلیل نامزدی نمایندگی مجلس در حوزه شهرستان شاهین شهر، برخوار و میمه جای خودش را به علیرضا جوادی فرماندار جدید داد .
  او اعتقاد داشت در نظام ولایی که نشات گرفته از حرکت امام زمان (عج) است ، اطاعت از ولی فقیه، اطاعت از امام عصراست و خط کش همه گفتارها و رفتارهای افراد باید براساس ولایت و حمایت از روحانیت باشد و هرفردی به هر میزانی که از خط کش ولایت فاصله گرفته به همان میزان مطرود خواهد بود .
  یکی از طرح‌های ابتکاری دولت نهم و دهم ، سفرهای استانی هیئت وزیران به استانها و شهرستانهای مختلف کشور و آشنایی مدیران سطح اول اجرایی کشور با مشکلات مردم به صورت میدانی است .
  این امر که ابتکاری ارزنده در تغییر نگرش مدیران سطح اول تصمیم‌گیری کشور به مشکلات گریبانگیر هموطنانمان بود، از سوی مردم نیز با استقبال روبرو شده و اقبال مردم بویژه اقشار ضعیف جامعه به دولت را درپی داشت.
  این اقدام در گستره‌های پایین‌تر به عنوان الگویی مناسب مورد توجه برخی استانداران و فرمانداران قرار گرفت که برپایی سفرهای شهرستانی در درون استان از سوی برخی استانداران و سفرهای درون شهرستانی توسط برخی فرمانداران در سطح کشوررا در پی داشت.
  در این میان معاون استاندار و فرماندار کاشان از جمله فرمانداران موفق کشور است که با الگوبرداری از شیوه سفرهای استانی رییس جمهوری و هیئت وزیران، طرح سفیران خدمت را در شهرستان کاشان پایه‌گذاری کرده و به اجرا درآورده است که سه هزار و۱۶۲ مصوبه با ۸۰ درصد اجرای مصوبات از دستاورد طرح سفیران خدمت در شهرستان کاشان است .
  حسینعلی حاجی علاوه بر این ، ارتقاء فرمانداری به فرمانداری ویژه ، ارتقاء فرماندار به معاون استاندار ، جایگاه برتر کاشان در شورای اداری استان و عضویت در هیات رییسه شورای اداری استانداری ، تاسیس شهرکهای صنعتی امیرکبیر و توسعه ۱۱۰۰ هکتار زمین در این شهرک و همچنین تاسیس نواحی صنعتی شهرهای قمصر ، نیاسر و برزک و تامین امکانات اولیه آب و گاز و تلفن و برق این نواحی ، زیرساخت های اشتغال درکاشان، کاهش نرخ بیکاری کاشان به ۶/۷ ، مدیریت بحران صنایع نساجی کاشان ، اجرای طرح منطقه ویژه اقتصادی ، احداث نیروگاه سیکل ترکیبی کاشان ، احداث باغ ۴۰۰ هکتاری برزک ، توجه به مسائل فرهنگی ، دینی ، تقویت امر به معروف و نهی از منکر ، آموزش حجاب و عفاف ، تقویت فعالیتهای بانوان ، آموزشهای تحکیم خانواده ، توجه به ایثارگران ، خانوده شهدا و جانبازان ، تشکیل انجمن های خیرین مسکن ساز ، خیرین سلامت ، خیرین مدرسه ساز و… تنها بخشی از خدمات این غریبه درکاشان بوده است .
  حاجی در این مدت ، در بخش فرهنگی نیز موضوع ابولولو و اقدامات انجام شده در این زمینه و رفع مشکلات بوجود آمده ، پیشرفت های قابل توجه در حوزه های ارتباطات و فناوری ، حوزه آب و خطوط انتقال آب شهری ، بخش کشاورزی و دامپروری ، حوزه صنعت وتهیه زیرساخت های صنعت ، پروانه بهره برداری ، احداث ۴ هزارو ۶۳۷ واحد مسکن مهر ، احداث ۵۰۸ واحد خیرین مسکن ساز، ۱۱۳ مصوبه اختصاصی شهرستان کاشان در سفر اول ریاست جمهوری به کاشان با ۱۹۹ میلیارد تومان اعتبارات سفر اول که این میزان نیز ۴۰ برابر اعتبارات استانی شهرستان در سال ۸۳ است ، اختصاص ۴۳ پروژه در سفر دوم ریاست جمهوری و احداث رادیو کاشان در سفر سوم ریاست جمهوری ، افزایش اعتبارات اشتغالزایی شهرستان کاشان از ۳۵ میلیارد تومان به ۱۱۵ میلیارد تومان طرح مصوب در سال ۸۵ و ۱۵۰ میلیارد تومان در سال ۸۶ و ۲۰۰ میلیارد تومان در سال ۸۹ ، اختصاص ۳۵ میلیارد تومان تسهیلات بنگاههای اقتصادی زود بازده با اجرای ۱۱۵ طرح مصوب و همچنین ۱۵۰ میلیارد تومان طرح مصوب در سال ۸۶ برای اشتغال کاشان ، همچنین توجه به زیرساخت در زمینه های اصلاح مدیریت دستگاهها ، توجه به پرورش مدیران جوان و تربیت نسل مدیران جوان و اصلاح نیروی انسانی در ستاد فرمانداری و تبدیل به ستاد کارا ، تنظیم جلسات ۹۴ گانه و کارگروهها ، افزایش ساعت کارفرمانداری از ۴ ساعت به ۱۵ ساعت ، تهیه بانک اطلاعاتی ، تهیه برنامه سند چشم اندازکاشان ۱۴۰۴ با ۲ سال کاروکمترین هزینه بعنوان سند راهبردی کاشان ، تهیه ۸۰۰ عنوان برنامه برای سال ۹۰ تنها بخشی از فعالیتهای حسینعلی حاجی در مدت ۵ سال فعالیت اش در فرمانداری ویژه کاشان بوده است .
  مردم دارالمومنین کاشان نسبت به مسئولین غیربومی درشهرستان ویژه کاشان ، حساسیت خاصی دارند و با این استدلال که شهرستان کاشان به دلیل موقعیت جغرافیایی و توانمندیهای فراوانش که از خیلی استانهای کشور برتراست باید تز مدیران بومی در جهت ارتقاء جایگاه شهرستان استفاده شود ومعتقدند مدیران غیربومی توجهی به این مهم ندارند .
  حسینعلی حاجی یکی از مدیران غیربومی بود که از آغاز فعالیت اش در بالاترین جایگاه اجرایی شهرستان کاشان به دلیل غیر بومی بودنش با استقبال خوبی از شهروندان کاشانی روبرو نشد و معتقد بودند چنین شخصیتی توان مدیریت در بزرگترین شهرستان استان اصفهان راندارد .
  اما گذشت زمان و فعالیتهای شبانه روزی حسینعلی حاجی وعملکردی که در اولین سال حضورش در کاشان داشت ، باعث تغییر تفکرات منفی مردم شد . فعالیتهای شبانه روزی حاجی در شهرستان برای رسانیدن کاشان به جایگاهی که مستحق آن بود از او بعنوان چهره ای محبوب و قابل احترام ساخت وهرروزی که می گذشت بر محبوبیت او در شهرستان کاشان افزود می شد .
  در این مدت حضور حاجی در فرمانداری کاشان، مقامهای متعددی در سطوح بالاتر از جمله “استاندار اصفهان” بعد از رفتن بختیاری استاندار سابق استان برای این مدیربسیجی و مخلص خدمت به مردم پیشنهاد شد اما مسئولان شهرستان کاشان و مردم این شهرستان مخالفت کردند و خواستار ادامه حضور حاجی در شهرستان کاشان شدند .
  حاجی در آخرین روز حضورش در کاشان در یک جمله تاریخی و به یادماندنی گفت : چیزی که من در کاشان کشف کردم این بود که اگر مردم از مسئولین صداقت و احترام ببینند حواس شان هست و دوستشان خواهند داشت .
  یکی از شهروندان کاشانی می گوید : شهرستان کاشان تاکنون چنین فرمانداری که ۲۴ ساعته برای شهرستان کاشان فعالیت داشت به خود ندیده بود و فکر می کنم چنین فرمانداری برای مردم کاشان ازاین به بعد نیز جزء آرزوهای مردم کاشان شود .
  محمدعلی زارعی گفت : من همه فعالیت های فرماندار کاشان را از رسانه ها دنبال پیگیری می کنم و می توان به جرات گفت حسینعلی حاجی برای فعالیت در حوزه شهرستان کاشان فراتر از انتظار بود و از خیلی مدیران بومی کاشان نیز بهتر و بیشتر برای شهر فعالیت کرد .
  یکی دیگر از شهروندان کاشان که نخواست نام خودش را عنوان کند گفت : حسینعلی حاجی بعنوان یک مدیر ولایی ، چگونه خدمت کردن به مردم و به ویژه مناطق محروم و روستاها را به مسئولین کاشانی آموزش داد .
  وی افزود : از اینکه مردم کاشان چنین مدیرتوانمندی را از دست دادند ناراحت هستند.
  آیت الله عبدالنبی نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان نیز با تجلیل از زحمات حسینعلی حاجی معاون استاندار و فرماندار سابق کاشان گفت : من به سهم خود شهادت شرعی می دهم که حسینعلی حاجی در مدت ۵ سال گذشته با تلاش شبانه روزی و بدون انگیزه های مادی برای شهرستان کاشان فعالیت کرد .
  وی افزود : مدیران در نظام سیاسی اسلام باید در خط ولایت باشند و به حداقل ها قناعت کنند و در برابر جاذبه های دنیا و زیبایی آن زانو نزنندو کسی که می خواهد درنظام سیاسی اسلام مدیریت کند باید دندان طمع را کشیده و به حداقل ها قناعت کرده و فقط به خاطرخدا و رضای خدا فعالیت کند .
  آیت الله نمازی ادامه داد : مدیریت های دنیایی تاریخ مصرف داشته و بعد از مدتی به پایان خواهد رسید اما تنها مالکی که حکومت اش پایانی ندارد خدا است.
  اصغر گرانمایه پور نماینده مردم شهرستان کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی نیزحسینعلی حاجی فرماندار سابق کاشان را جزءمعدود مدیرانی دانست که مجموعه مدیران شهرستان ارادت و علاقه خاصی به او داشته و از رفتن او خوشحال نیستند .
  گرانمایه پور گفت : حسینعلی حاجی فرماندار سابق کاشان نشان داد بعد از گذشته ۳ دهه از عمر انقلاب که برخلاف برخی از مدیران که به پاره ای از اشرافی گری ها مبتلا شده اند ، می توان همچنان خادم و خدمتگزار مردم بود .
  وی افزود : تلاش های فرماندار سابق کاشان در جهت ترویج فرهنگ حجاب و عفاف ، اذان ، بسیج و فرهنگ بسیجی و… در کاشان ستودنی بود .
  علیرضاجوادی فرماندار جدید کاشان نیز با تجلیل از زحمات حسینعلی حاجی فرماندار سابق کاشان گفت : حسینعلی حاجی فرماندار سابق کاشان همچون نگینی در حلقه فرمانداران استان اصفهان می درخشید .
  وی رفتن حاجی از مجموعه شهرستان کاشان را باعث زیان و خسارت شهرستان کاشان دانست و اظهارداشت : برای کاهش این خسارت و زیان و بهره مندی از تجربیات او ، بعنوان مشاور معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان از افکار و تجربیاتش استفاده خواهم کرد .

 2. رحمت الله قربانی گفت:

  بسمه تعالی
  سلام علیکم
  خدا رحمت کند پدری بزرگوار که فرزندی اینچنین خدوم و آگاه را تربیت کرد و امروز منشا فیض بوده و هستند من آرا که در اختیارم است همه به نفع ایشان تا این که دین خودم را ادا کرده باشم .والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *