آخرین اخبار

وزیر جهاد کشاورزی باید هرچه سریعتر معرفی شود/رئیس جمهور فرصت ندارد

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز: وزیر جهاد کشاورزی باید هرچه سریعتر معرفی شود/رئیس جمهور فرصت ندارد عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به تعیین سرپرست برای وزارت جهاد کشاورزی از چهارم آذر گفت: وزیر جهاد کشاورزی باید هرچه سریعتر معرفی شود چرا که رئیس جمهور فرصت زیادی ندارد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین […]

اشتراک گذاری
05 بهمن 1398
کد مطلب : 40920

حاجی دلیگانی در گفتگو با بولتن نیوز:
وزیر جهاد کشاورزی باید هرچه سریعتر معرفی شود/رئیس جمهور فرصت ندارد
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به تعیین سرپرست برای وزارت جهاد کشاورزی از چهارم آذر گفت: وزیر جهاد کشاورزی باید هرچه سریعتر معرفی شود چرا که رئیس جمهور فرصت زیادی ندارد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با بیان اینکه در پی استعفای محمود حجتی از وزارت جهاد کشاورزی، حسن روحانی رئیس جمهور چهارم آذر عباس کشاورز را به عنوان سرپرست وزارت جهاد کشاورزی منصوب کرد، گفت: طبق قانون رئیس جمهور سه ماه فرصت دارد تا وزیر جهاد کشاورزی را به مجلس معرفی کند و این فرصت سه ماه چهارم اسفند به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه قبل از اتمام مهلت سه ماه وزیر جدید باید مشخص شده باشد، افزود: مجلس فقط این هفته جلسه دارد و جلسه بعدی مجلس چهارم اسفند تشکیل می شود. بنابراین رئیس جمهور حداکثر امروز تا فردا باید وزیر جهاد کشاورزی را به مجلس معرفی کند تا صلاحیت وی این هفته در مجلس بررسی شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به برخی اخبار مبنی بر معرفی سرپرست این وزارتخانه به مجلس برای تصدی وزارت جهاد کشاورزی تاکید کرد: بر اساس شنیده ها رئیس جمهور به هنوز به جمعبندی نرسیده و به دلیل سن زیاد عباس کشاورز، وی احتمالا گزینه رئیس جمهور نباشد.

حاجی دلیگانی گفت: ما شنیدیم که رئیس جمهور دنبال معرفی چهره جوان برای وزارت جهاد کشاورزی است. در هر حال امیدواریم تکلیف وزیر این وزارتخانه این هفته مشخص شود تا مشکل قانونی برای اداره این وزارتخانه در اسفند ماه پیش نیاید.

وی افزود: بعد از چهار اسفند آقای کشاورز نمی تواند در وزارت جهاد کشاورزی بعنوان سرپرست ادامه فعالیت دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *