آخرین اخبار

🔰تذکر آقای حاجی به رئیس جمهور در خصوص عدم رعایت سیاست های کلی جمعیت

حماسه سازان : 🔰تذکر جناب آقای حاجی به رئیس جمهور در خصوص عدم رعایت سیاست های کلی جمعیت نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که اظهارات شما مبنی بر واویلا خواندن افزایش زاد و ولد برخلاف سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مورد افزایش […]

اشتراک گذاری
29 دی 1398
کد مطلب : 40872

حماسه سازان :

🔰تذکر جناب آقای حاجی به رئیس جمهور در خصوص عدم رعایت سیاست های کلی جمعیت

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که اظهارات شما مبنی بر واویلا خواندن افزایش زاد و ولد برخلاف سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در مورد افزایش جمعیت است، مضاف بر اینکه بگویید درباره اجرای این سیاست‌ها چه اقدامی صورت داده‌اید؟

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در تذکری به رئیس‌جمهور عنوان کرد که در سیاست‌های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در سال ۹۳ به جنابعالی بر موضوع افزایش باروری رشد جمعیت تأکید شده، شما تاکنون چه اقدامی در این زمینه انجام داده‌اید؟ مضافاً اینکه اظهارات اخیر شما در واویلا خواندن افزایش زاد و ولد برخلاف این سیاست‌هاست.

متن کامل تذکر نماینده شاهین‌شهر و میمه و برخوار به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

خلاصه تذکر: اظهارات جنابعالی در مراسم سی و چهارمین دوره انتخاب و معرفی نمونه‌های ملی بخش کشاورزی در خصوص «جمعیت» برخلاف سیاست‌های کلی جمعیت ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در سی‌ام اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۳ است.

شرح تذکر:

جناب آقای رئیس‌جمهور

جنابعالی در روز سه‌شنبه ۲۴ دی‌ماه ۹۸ در سالن اجلاس سران گفتید: هر ساله تقریباً یک میلیون نفر به جمعیت اضافه می‌شود که اگر زاد و ولد هم اضافه شود واویلا خواهد شد.

گذشته از اینکه در راه اجرایی شدن ۱۴ بند سیاست‌های کلی جمعیت که در تاریخ ۳۰ اردیبهشت ۹۳ توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به جنابعالی ابلاغ شده است، چه اقدام مؤثری انجام داده‌اید؟ سخنانتان در تاریخ مذکور برخلاف بند اول این ابلاغیه است که در آن به صراحت «افزایش نرخ باروری به بیش از حد جانشینی» را متذکر گردیده.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *