آخرین اخبار

آمریکا سیلی نمی‌خورد، جسورتر می‌شد/ جبهه مقاومت قوی‌تر می‌شود

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پاسخ سپاه پاسداران به نیروهای تروریست آمریکایی در عراق، گفت: آمریکایی‌ها غلط بزرگی کردند و پاسخی در حد یک سیلی نیز دریافت کردند اما این پاسخ قطعاً در حد و اندازه جنایتشان علیه سردار سلیمانی نبود و جبران خون این شهید نمی‌شود. وی با تاکید […]

اشتراک گذاری
21 دی 1398
کد مطلب : 40790

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پاسخ سپاه پاسداران به نیروهای تروریست آمریکایی در عراق، گفت: آمریکایی‌ها غلط بزرگی کردند و پاسخی در حد یک سیلی نیز دریافت کردند اما این پاسخ قطعاً در حد و اندازه جنایتشان علیه سردار سلیمانی نبود و جبران خون این شهید نمی‌شود.

وی با تاکید بر ضرورت مقابله با مثل با آمریکا، افزود: اگر جمهوری اسلامی یک «سیلی» به آمریکایی‌ها نمی‌زد، سیاستمداران تروریست آمریکا در تجاوز به منافع ملت ایران جسورتر می‌شدند.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: انتقام نهایی خون سردار سلیمانی، قطع شدن پای آمریکایی‌ها از منطقه است.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نه تنها مردم ایران، بلکه بسیاری از مردم منطقه امنیت و آرامش خود را مدیون رشادت‌های سردار سلیمانی و یارانش هستند و شهادت سردار سلیمانی نه تنها از بصیرت و بیداری مردم منطقه در مقابل مستکبران نمی‌کاهد، بلکه آنان روز به روز با یکدیگر متحدتر می‌شوند.

حاجی‌دلیگانی با بیان اینکه شهادت حاج قاسم سلیمانی نه تنها مشکلی در جبهه مقاومت به وجود نخواهد آورد بلکه سبب تقویت جبهه مقاومت اسلامی می‌شود، گفت: رشادت‌های سردار سلیمانی باعث ایجاد جریان مقاومت در منطقه شد و این جریان از بین نخواهد رفت و راه خودش را مستحکم‌تر از قبل ادامه خواهد داد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قطعاً مقاومت مسلمانان در برابر زورگویان جهان بیشتر می‌شود چراکه مقاومت، درمان همه مشکلات و دردهای منطقه بوده و خواهد بود، اظهار داشت: آمریکا و ترامپ با ترور سردار سلیمانی ثابت کردند که علیرغم آنکه بحث مذاکره را مطرح می‌کنند، کینه عمیقی نسبت به جمهوری اسلامی و مردان رشیدی چون سردار سلیمانی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *