آخرین اخبار

از سال آینده دولت از دارائی های لوکس از جمله خانه ها و خودروهای گران قیمت مالیات خواهد گرفت

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با اشاره به مصوبه روز گذشته این کمیسیون گفت: از سال آینده دولت از دارائی های لوکس از جمله خانه ها و خودروهای گران قیمت مالیات خواهد گرفت. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به […]

اشتراک گذاری
18 دی 1398
کد مطلب : 40771

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با اشاره به مصوبه روز گذشته این کمیسیون گفت: از سال آینده دولت از دارائی های لوکس از جمله خانه ها و خودروهای گران قیمت مالیات خواهد گرفت.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون تلفیق مجلس گفت: بر اساس مصوبه دیروز کمیسیون تلفیق بودجه مجلس، از ابتدای سال آینده دارائی های لوکس مشمول دریافت مالیات می شوند.

وی افزود: بر اساس این مصوبه خانه های لوکس که بیش از ۱۰ میلیارد تومان ارزش دارند و همچنین خودروهای لوکس که بیش از یک میلیارد تومان قیمت داشته باشند سالانه باید مالیات پرداخت کنند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس تصریح کرد: کمیسیون روز گذشته علاوه بر مالیات بر دارائی های لوکس، برای جلوگیری از فرار مالیاتی هم مصوباتی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *