آخرین اخبار

پیشنهاد جالب آقای حاجی برای نامگذاری نوزادان به قاسم و ابومهدی

نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد تا خانواده ها و پدر و مادرانی که از امروز سه شنبه صاحب فرزند پسر می شوند، نوزاد خود را قاسم و ابومهدی نامگذاری کنند. گروه اجتماعی: نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد تا خانواده ها و […]

اشتراک گذاری
17 دی 1398
کد مطلب : 40753
نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد تا خانواده ها و پدر و مادرانی که از امروز سه شنبه صاحب فرزند پسر می شوند، نوزاد خود را قاسم و ابومهدی نامگذاری کنند.

گروه اجتماعی: نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد تا خانواده ها و پدر و مادرانی که از امروز سه شنبه صاحب فرزند پسر می شوند، نوزاد خود را قاسم و ابومهدی نامگذاری کنند.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بولتن نیوز با اشاره به اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: پیکر این شهید بزرگوار امروز سه شنبه پس از تشییع در کرمان به خاک سپرده می شود.

وی افزود: هر چند یاد، نام ، خاطرهف رشادتها و شجاعت های این سردار شهید در تاریخ و دلهای ملت ایران و جهان ثبت و ضبط شده اما پیشنهاد می شود از امروز همزمان با خاکسپاری این شهید بزرگوار، هر فرزند پسری که در ایران و منطقه متولد می شود به نام قاسم یا ابومهدی نامگذاری شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *