آخرین اخبار

حاجی : شهادت حاج قاسم انقلابی در روش و منش منطقه ایجاد می‌کند/ دشمن متجاوز پشیمان خواهد شد

در گفتگو با دانشجو بیان شد؛ حاجی دلیگانی: شهادت حاج قاسم انقلابی در روش و منش منطقه ایجاد می‌کند/ دشمن متجاوز پشیمان خواهد شد حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی گفت: پیروزی از آن ما خواهد بود و دشمنی […]

اشتراک گذاری
15 دی 1398
کد مطلب : 40748

در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
حاجی دلیگانی: شهادت حاج قاسم انقلابی در روش و منش منطقه ایجاد می‌کند/ دشمن متجاوز پشیمان خواهد شد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، در خصوص شهادت سردار رشید اسلام قاسم سلیمانی گفت: پیروزی از آن ما خواهد بود و دشمنی که تجاوز را انجام داده است، پشیمان می‌شود. شهادت سردار سلیمانی در روش و منش منطقه و ایران انقلابی ایجاد خواهد کرد.

وی ادامه داد: این اتفاق چیزی جز نتیجه برجام نبود، دستاورد برجام شهادت سردار سلیمانی است. مردم متوجه شده‌اند که مذاکره با یک آدم قاتل و جنایتکار هیچ سود و دستاوردی برای ملت ما نخواهد داشت.

حاجی دلیگانی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی باعث تقویت اتحاد ملی می‌شود، اظهار داشت: شهادت سردار سلیمانی انسجام ملی را تقویت خواهد کرد و تاثیراتی را در همه‌ی ملت‌های مستضعف و مسلمانان جهان خواهد داشت. ملت‌ها بیش از گذشته هوشیار و بیدارتر می‌شوند.

وی افزود: انزجار مردم ایران و مستضعفین جهان از عاملان این اتفاق، بیشتر خواهد شد و واکنش مسئولان باید در حد انتظار عموم مردم باشد.

***************

حاجی دلیگانی در گفت وگو با رسا:
راه حاج قاسم سلیمانی تا محو رژیم اشغالگر قدس و طاغوت بزرگ ادامه می یابد
وی با بیان اینکه راه حاج قاسم سلیمانی تا محو رژیم اشغالگر قدس و طاغوت بزرگ ادامه می یابد، گفت: قطعاً پاسخ ما به اقدام آمریکا کوبنده خواهد بود.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری رسا، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را عامل اجرا شدن منویات امام راحل مبنی بر تشکیل بسیج جهان اسلام دانست و گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای تشکیل بسیج جهان اسلام تلاش های فراوانی کردند.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) در سال پایانی عمر شریفشان تأکید جدی بر مسأله تشکیل هسته های بسیج در منطقه و جهان داشتند، از این جهت شهید حاج قاسم سلیمانی تحت تدابیر رهبر معظم انقلاب درصدد تشکیل بسیج جهان اسلام بر آمدند.

حاجی دلیگانی تأکید کرد: شاهد بودیم که برای دفاع از حرم و اماکن مقدسه جهان اسلام نیروهای انقلابی و حزب اللهی از نقاط مختلف جهان اسلام در سوریه حضور پیدا کردند و تحت لوای یک فرماندهی واحد مسلمانان را از خطر داعش نجات دادند.

عضو فراکسیون نماینگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه راه حاج قاسم سلیمانی تا محو رژیم اشغالگر قدس و طاغوت بزرگ ادامه می یابد، ابراز اشت: ایشان پایه گذار درخت تنومندی شدند که هر روز پر قدرت تر و پرثمر تر به کار خود ادامه می دهد.

وی در پایان با اشاره به اینکه انتقام سختی از آمریکا در پی این اقدام جنایتکارانه خواهیم گرفت، گفت: قطعاً پاسخ ما به اقدام آمریکا کوبنده خواهد بود و آنها را از غلطی که کرده اند پشیمان خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *