آخرین اخبار

📌حاجی در تذکر شفاهی؛ ⬅️شرکت های دولتی از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند+صوت

🔴دقایقی پیش و در صحن علنی مجلس؛ ✅حسینعلی حاجی: 🔺از وزیر نیرو بخاطر تخصیص آب کشاورزی و اعزام تیم کارشناسی برای تثبیت حقابه کشاورزان دشت برخوار تشکر می کنم 🔺برخی از درآمدهای لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور صوری است 🔺وزیر ورزش ، قراردادهای مربیان خارجی را جهت شفاف سازی منتشر کند 🔺موضوع توزیع کیک […]

اشتراک گذاری
24 آذر 1398
کد مطلب : 40495

🔴دقایقی پیش و در صحن علنی مجلس؛
✅حسینعلی حاجی:
🔺از وزیر نیرو بخاطر تخصیص آب کشاورزی و اعزام تیم کارشناسی برای تثبیت حقابه کشاورزان دشت برخوار تشکر می کنم
🔺برخی از درآمدهای لایحه بودجه سال ۹۹ کل کشور صوری است
🔺وزیر ورزش ، قراردادهای مربیان خارجی را جهت شفاف سازی منتشر کند
🔺موضوع توزیع کیک های آلوده به قرص های مشکوک را مسئولان مربوطه پیگیری کنند
🔺کنترل قیمت‌ها از وظایف دولت است، درحالیکه شرکت های دولتی «در خط مقدم گران کردن» هستند

📌حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی؛
⬅️شرکت های دولتی از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند
📌عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:

↙️عمدتا شرکت های دولتی و وابسته به دولت از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند یا به نوعی کالا را به بازار عرضه می کنند که موجب افزایش قیمت ها شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت صبح امروز (یکشنبه، ۲۴ آذرماه) مجلس شورای اسلامی با قدردانی از وزیر نیرو به جهت تصویب بخشی از حقآبه کشاورزان دشتها، در تذکر شفاهی به اردکانیان گفت: با اعزام کارشناسان به این منطقه و رسمیت شناختن حقوق مردم در حوزه آب امید تازه ای را ایجاد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دولت حدود یک سال فرصت برای پیدا کردن راه حل تامین هزینه های کشور و ایجاد منابع جدید برای هزینه ها داشت اما در لایحه بودجه سال ۹۹ بخشی از منابع درآمدی صوری است و این لایحه در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم نیست.

وی خطاب به وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: قرارداد مربیان خارجی با باشگاه ها باید شفاف و گزارش آن ها به مجلس ارائه شود.

حاجی دلیگانی با اشاره به اخبار مربوط به قرص هایی که در کیک دیده شده، گفت: مسئولان مربوطه باید این موضوع را بررسی و با خاطیان برخورد کنند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم یادآور شد: مسئولان ذیربط در خصوص کنترل قیمت ها باید اقدام عاجلانه ای کنند زیرا وضعیت جامعه مناسب نیست متاسفانه عمدتا شرکت های دولتی و وابسته به دولت از ارائه کالا به بازار امتناع می کنند یا به نوعی کالا را به بازار عرضه می کنند که موجب افزایش قیمت ها شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *