آخرین اخبار

گزارش تصویری از جلسات آقای حاجی

بخشی از گزارشهای تصویری جلسات آقای حاجی بدست مارسیده که آن را برای شما نمایش دادیم . انشاء الله تصاویر دیگر به پیوست نمایش داده خواهد شد . در اینجا جادارد ازهمه دوستانی که در ثبت و ضبط این تصاویر زحمت کشیده اند تشکر وقدردانی داشته باشیم و منتظر تصاویر زیبایی شما عزیزان هستیم.   […]

اشتراک گذاری
07 اسفند 1390
کد مطلب : 4033

بخشی از گزارشهای تصویری جلسات آقای حاجی بدست مارسیده که آن را برای شما نمایش دادیم . انشاء الله تصاویر دیگر به پیوست نمایش داده خواهد شد . در اینجا جادارد ازهمه دوستانی که در ثبت و ضبط این تصاویر زحمت کشیده اند تشکر وقدردانی داشته باشیم و منتظر تصاویر زیبایی شما عزیزان هستیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جادارد از همه این عزیزان تشکر کنیم

ستاد مرکزی آقای حاجی

7 پاسخ به “گزارش تصویری از جلسات آقای حاجی”

 1. حسین مالوردی دستجردی گفت:

  به یاری خدا رای میاورید(۹ رای در یک خانواده)

 2. علیرضا میرزایی گفت:

  انشاالله جشن پیروزی به یاری حضرت حجت (عج )در صبحگاه ۱۳/۱۲/۹۰

 3. خداقوت مردم حاجی شناس انشالله در روز شنبه جشن پیروزی

 4. مجید فروزنده جونقانی گفت:

  انشاالله که نماینده اصلح در مجلس وارد می گردد و نه تنها مسائل و مشکلات مردم بلکه نیازهای کشور در راستای سیاسی و فرامنطقه ای را نیز در نظر گرفته واز همه مهمتر به ولایت فقیه و اصل نظام پربرکت اسلامی نیز وفادار می باشند به امید موفقیت برای همه زحمت کشان نظام اسلامی ایران به ویژه دوست بزرگوار جناب آقای حاجی

 5. حاجی جان: خدا قوت. انشاء ا… با رأی قاطع مردم ولایت دوست شهرستان برخوار- شاهین شهر و میمه پیروز میدان انتخاباتی خواهیدشد.

 6. اسحق زمانی گفت:

  انشاالله به یاری خدا خدمت گذار مردم شاهین شهر و حومه با اقتدار رای خواهد آورد .برای اولین بار است که بخاطر یک نمایند مجلس تبلیغ و تبین واقعیت و روشن کردن مردم تلاش میکنم .خدانگهدارت آفای حاجی .

 7. مجيد رحيمي دليگاني گفت:

  دلیگان همیشه پیروز است و دلیگانی همیشه سربلند. از حاجی تا رحیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *