آخرین اخبار

↙️مطالبات آقای حاجی از دکتر منصوری معاون وزیر کار در برخوار؛

حماسه سازان : 🔼منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به دعوت حسینعلی حاجی در منطقه حضور یافته است، دقایقی پیش وارد شهرستان برخوار شد. 🔘جلسه رسیدگی به مشکلات حوزه اشتغال در فرمانداری شهرستان برخوار با حضور جناب آقای حاجی، دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و جمعی از […]

اشتراک گذاری
24 آبان 1398
کد مطلب : 40195

حماسه سازان :

🔼منصوری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به دعوت حسینعلی حاجی در منطقه حضور یافته است، دقایقی پیش وارد شهرستان برخوار شد.

🔘جلسه رسیدگی به مشکلات حوزه اشتغال در فرمانداری شهرستان برخوار با حضور جناب آقای حاجی، دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان

⁦✳️⁩جلسه رسیدگی به مشکلات حوزه اشتغال در فرمانداری شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور جناب آقای حاجی، دکتر عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار و جمعی از مسئولان استان و شهرستان

↙️مطالبات جناب آقای حاجی از دکتر منصوری معاون وزیر کار در برخوار؛
🔴تسهیلات اشتغال خانگی ، فراگیر و پایدار جهت شاغل شدن جوانان و صاحب درآمد شدن بانوان و زنان سرپرست خانوار

🔺به گزارش پایگاه خبری« حماسه سازان»؛ دکتر عیسی منصوری معاون اشتغال و کار آفرینی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی امروز به دعوت “جناب آقای حاجی” به شهرستان برخوار سفر کرد.
🔺دکتر منصوری ضمن شرکت در جلسه ای که با موضوع بررسی وضعیت اشتغال شهرستان درمحل فرمانداری برگزار گردید، درجریان مشکلات اشتغال شهرستان قرار گرفت.
🔺نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه وبرخوار ضمن خوشامد گویی خدمت مهمان محترم و سایر حضار خواستار ارائه راه حلی آینده نگر از جانب دکتر منصوری باتوجه به استعدادهای منطقه جهت رفع معضلات اشتغال و بیکاری شهرستان شد.
🔺حسینعلی حاجی خطاب به معاون وزیر کار اذعان داشت:ما فردا چند عید بزرگ را در پیش رو داریم و سه مقوله تسهیلات اشتغال خانگی،فراگیر و مشاغل پایدار در سطح حوزه انتخابیه را بعنوان عیدی از شما میخواهیم.
🔺عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات اضافه کرد: تبصره های خوبی در بودجه آمده است اما در اجرا مشکلاتی دارید؛ الان ۸ ماه از سال گذشته است اما هنوز گمان نمیکنم تسهیلاتی دراین خصوص پرداخت شده باشد ؛ همچنین مبلغ ۱/۵ میلیارد دلاری که از صندوق توسعه ملی اخذ شد به جایی نرسیده است.
🔺عضو مجمع نمایندگان اصفهان گفت: ما در نزدیکی کلانشهر اصفهان قرار گرفته ایم و آسیب های بسیاری از آن می بینیم؛ مثلا تا شعاع ۵۰ کیلومتری اگر کسی حتی یک مجوز کارگاه خیاطی بخواهد بگیرد نمیدهند؛ چون محیط زیست بعنوان صنایع آلاینده میشناسد…
🔺عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار داشت:ما در روزهای ملاقات مردمی با بانوانی مواجه هستیم که اصطلاحا خود سرپرست شده اند، میخواهند منبع درآمد آبرومندانه ای در محل زندگی خود داشته باشند؛واقعا چه محیط مناسبی برای اشتغال این افراد وجود دارد؟
🔺حسینعلی حاجی ضمن اشاره به آسیب های گوناگون حضور اتباع بیگانه غیرقانونی در منطقه افزود: بنده در ایام جوانی با پدرم در کوره آجرپزی چرخ کشی میکردم یا در صحرا گندم درو میکردیم ،اما الان اتباع بیگانه فرهنگ کار را از ما گرفته اند و کسی حاضر به انجام این کارها نیست و یا حتی در بعضی از شغلها مانند مغنی ایجاد انحصار نموده اندکه باید چاره اندیشی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *