آخرین اخبار

حاجی در اخطار قانون اساسی: چرا دولت لایحه اصلاح ساختار بودجه ر ا به مجلس نمی‌آرود

🔸در صحن علنی مجلس؛ 🔘حسینعلی حاجی دقایقی پیش در دفاع از شهرداری ها، از تاخیر در برگزاری کمیسیون ماده ۵ در استانداری ها انتقاد کرد. نماینده مردم شاهین شهر  و میمه و برخوار گفت: دولت باید چندی دیگر لایجه بودجه سال ۹۹ را به مجلس ارائه دهد در حالی که اصلاحات ساختاری انجام نداده و […]

اشتراک گذاری
21 مهر 1398
کد مطلب : 39808

🔸در صحن علنی مجلس؛
🔘حسینعلی حاجی دقایقی پیش در دفاع از شهرداری ها، از تاخیر در برگزاری کمیسیون ماده ۵ در استانداری ها انتقاد کرد.

نماینده مردم شاهین شهر  و میمه و برخوار گفت: دولت باید چندی دیگر لایجه بودجه سال ۹۹ را به مجلس ارائه دهد در حالی که اصلاحات ساختاری انجام نداده و سوال بنده است که مجلس چه قدمی را می‌خواهد بر دارد؟

به گزارش خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی دلگیانی نمانیده مردم شاهین شهر  و میمه و برخوار در جلسه امروز عصر پارلمان در اخطار اصل ۱۱۰ قانون اساسی اظهار کرد: رهبر انقلاب در سال ۷۰ به دولت سازندگی فرمودند که ساختار بودجه و برنامه اقتصادی را بدون نقص اصلاح کنند.

او ادامه داد: اگر فرمایش رهبری هر سال ۳ درصد انجام شده بود اکنون شاهد رشد ۸۷ درصدی به نفت بودیم.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار ادامه داد: دولت باید پاسخ دهد که چرا سیاست‌های راهبردی اجرا نشده است، چرا که نتیجه عملکرد آنها فشار‌های مالی و اقتصادی به مردم است.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: در ۲۴ اردیبهشت سال جاری خدمت رهبر انقلاب رفتیم و در آن جلسه اصلاحات ساختاری بودجه مطرح بود و مقرر شد که در ۴ ماهه اول سال ۹۸ مجلس و دولت مشکل ساختار بودجه را حل کنند، اما چنین نشد.

او تاکید کرد: قرار بود که دولت اصلاح ساختار بودجه را به مجلس بیاورد، اما هنوز این کار را نکرده و سوال من این است حال که دولت می‌خواهد اندکی بعد لایحه بودجه ۹۹ را به مجلس بیاورد در حالی که هنوز اصلاح ساختاری را ارائه نداده مجلس چه قدمی می‌خواهد بر دارد؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *