آخرین اخبار

حاجی‌: درباره وزیر نیرو از ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی مطالب که به صورت نقل قول‌های محرمانه از وزیر نیرو درباره خطوط مرزی استان اصفهان اعلام می‌شود نگران کننده است، بیان داشت: در این موضوع از ابزارهای در اختیار خود استفاده خواهیم کرد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار […]

اشتراک گذاری
21 مهر 1398
کد مطلب : 39802

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برخی مطالب که به صورت نقل قول‌های محرمانه از وزیر نیرو درباره خطوط مرزی استان اصفهان اعلام می‌شود نگران کننده است، بیان داشت: در این موضوع از ابزارهای در اختیار خود استفاده خواهیم کرد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به موضوعات اخیر پیرامون تغییر مرزهای استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: مباحث در این حوزه را با حساسیت دنبال می‌کنیم و اجازه نخواهیم داد با اعمال نفوذ و دستکاری و ذکر برخی نقاط به نوعی قصد تغییر مرزهای استان اصفهان در شهرستان چادگان اجرایی شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: خط قرمز استان اصفهان این تغییر در مرزها است و همه بدانند چنین مطالبی با حساسیت دنبال می‌شود؛ پیش از این از وزیر کشور سؤال کردیم و دنبال آن نیز هستیم که این موضوع با فوریت در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه برخی مطالب به صورت نقل قول‌های محرمانه از وزیر نیرو در این باره اعلام می‌شود که نگران کننده است، بیان داشت: در این موضوع محکم ایستاده‌ایم و از ابزارهای در اختیار خود نیز استفاده خواهیم کرد؛ اگر لازم باشد کارهای دیگری نیز انجام خواهیم داد که کلیدخوردن استیضاح وزیر نیرو از آن جمله است.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: در این زمینه در روزهای آتی جمع‌بندی خواهیم داشت و نخواهیم گذاشت منافع استان اصفهان در معرض خطر قرار گیرد؛ در مجمع قبلی نمایندگان استان اصفهان زوایای این موضوع مورد بحث قرار گرفت که این موضوعات نیاز است بیشتر بررسی شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی درباره پروژه انتقال جدید از زاینده‌رود بیان داشت: ما برای تأمین آب شرب مردم هیچ مشکلی نداریم؛ اما اینکه برخی بخواهند به بهانه آب شرب برای صنعت آب منتقل کنند کار عبثی است و نکته جالب اینجاست که جایی که از سرچشمه‌های آبریز کارون هستند و به نظر نمی‌رسد نیازی به آب داشته باشند.

وی با اشاره به معضل آب روستاهای «سینه‌کوه» چادگان که در مجاورت دریاچه زاینده‌رود قرار گرفته، اما آب شرب ندارند نیز گفت: از این نوع مظلومیت‌ها در استان اصفهان بسیار وجود دارد و صدای این محرومیت‌ها و کاستی‌ها درست و به جا به گوش مسؤولان نرسیده است و جای تأسف است در شهرستانی که آب شرب ۵ میلیون انسان از آن تأمین می‌شود، شاهد روستاهایی باشیم که آب آشامیدن ندارند.

یک پاسخ به “حاجی‌: درباره وزیر نیرو از ابزارهای قانونی استفاده می‌کنیم”

  1. اصفهان گفت:

    آفرین به غیرت آقای حاجی دلیگانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *