آخرین اخبار

برخورد نماینده دولت با پیشنهادات مجلسی‌ها صدای آقای حاجی را در آورد

⭕️حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه صفر، آغاز سال نو کلیمی را به کلیمیان عزیز ایران تبریک گفت. ♨️♨️ دقایقی پیش و در جریان بررسی قانون مالیات بر ارزش افزوده ؛ ♦️ حسینعلی حاجی: ⭕️ ما یادگرفته ایم براساس آموزه های دینی باید مطالب را بشنویم و درست […]

اشتراک گذاری
09 مهر 1398
کد مطلب : 39640

⭕️حسینعلی حاجی؛ دقایقی پیش در صحن علنی مجلس ضمن تسلیت ایام عزاداری ماه صفر، آغاز سال نو کلیمی را به کلیمیان عزیز ایران تبریک گفت.

♨️♨️ دقایقی پیش و در جریان بررسی قانون مالیات بر ارزش افزوده ؛
♦️ حسینعلی حاجی:
⭕️ ما یادگرفته ایم براساس آموزه های دینی باید مطالب را بشنویم و درست و احسن آن را انتخاب کنیم
🔴 علیرغم اینکه برخی نمایندگان مطالعه میکنند و پیشنهاد تهیه میکنند به نظر میرسد یک حالت خشکی از طرف نماینده دولت یا کمیسیون با آن برخورد میشود و این صحیح نیست احساس می کنند چون در کمیسیون چیز دیگری را تصویب کرده اند هر مطلبی خلاف آن نباید در صحن مطرح شود
🔷 دیروز هم این را تذکر دادم…

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس از برخوردنماینده دولت با نمایندگان پیشنهاددهنده حین بررسی لایحه ارزش افزوده انتقاد کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در تذکر ماده ۱۴۹ آئین‌نامه داخلی مجلس در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه ۹ مهر)گفت: براساس آموزه‌های دینی در ابتدا باید مطالب را بشنویم و سپس موضوع صحیح را قبول کنیم.

وی افزود: متأسفانه نمایندگان مجلس با برخوردهای خشک نماینده دولت مواجه هستند، این در حالی است که نمایندگان پیشنهادات مختلفی درباره لایحه مالیات بر ارزش افزوده می‌دهند.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار تصریح کرد: برخورد خشک نماینده دولت و سخنگوی کمیسیون با تعدادی از نمایندگان دارای پیشنهاد در مجلس موجب انتقاد است.

حاجی‌دلیگانی گفت: نباید با این برخوردها مانع از ارائه پیشنهاداتی که نمایندگان برای آن وقت زیادی گذاشته‌اند شد، این در حالی است که برخی نمایندگان با کارشناسان متعددی در روزهای گذشته مشورت کرده‌اند و این پیشنهادات عقبه علمی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *