آخرین اخبار

🔵بیانیه مهم *گام دوم*که نقشه راه چهل سال دوم انقلاب اسلامی است را چندین بار تذکر دادم

حماسه سازان : 🔺حسینعلی حاجی دقایقی پیش در صحن علنی مجلس: 🔵 سیاست های کلی قانون گذاری توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد 🔵امیدوارم با جدیت وظیفه مجلس در برابر این ابلاغ دنبال شود 🔵بیانیه مهم “گام دوم” که نقشه راه چهل سال دوم انقلاب اسلامی است را چندین بار تذکر دادیم و جنابعالی هم […]

اشتراک گذاری
07 مهر 1398
کد مطلب : 39609

حماسه سازان :

🔺حسینعلی حاجی دقایقی پیش در صحن علنی مجلس:
🔵 سیاست های کلی قانون گذاری توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شد
🔵امیدوارم با جدیت وظیفه مجلس در برابر این ابلاغ دنبال شود
🔵بیانیه مهم “گام دوم” که نقشه راه چهل سال دوم انقلاب اسلامی است را چندین بار تذکر دادیم و جنابعالی هم حداقل دو بار دستور دادید به مرکز پژوهش های مجلس که نتیجه بررسی ها را گزارش کند اما هنوز خبری نیست
🔴لاریجانی : برای مرکز پژوهش ها زمان تعیین کرده بودیم باید انجام می شده، الآن هم به آقای جلالی می گوییم که پیگیری نماید.

لاریجانی:
مرکز پژوهش ها هر چه سریعتر گزارش مربوط به بیانیه گام دوم را ارائه دهد
رئیس مجلس شورای اسلامی از رئیس مرکز پژوهش ها خواست هر چه سریعتر گزارش مربوط به بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری را تهیه و ارائه کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ مهرماه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به نطق امروز دکتر علی لاریجانی درخصوص ابلاغ سیاست های کلی نظام توسط مقام معظم رهبری گفت: از شما درباره نکاتی که درخصوص ابلاغ سیاست های کلی نظام ارائه کردید، تشکر می کنیم و امیدواریم به موقع مواردی که اشاره کردید عملیاتی شود.

نماینده مردم شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین امیدواریم وظایفی که مجلس در قبال بیانیه گام دوم که حضرت آقا فرمودند و حداقل دو مرتبه جنابعالی در صحن نکاتی درباره آن گفتید، عملیاتی شود.

وی اظهار داشت: قرار بود مرکز پژوهش ها بر روی بیانیه گام دوم و وظایف مجلس نسبت به آن گزارشی تهیه کند که نمی دانیم این گزارش به عمر مجلس قد می دهد یا نه؟ با این حال هنوز برون دادی رخ نداده و درخصوص وظیفه مجلس در قبال بیانیه گام دوم که مربوط به ۴۰ سال دوم انقلاب می شود ارائه نشده است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز پاسخ داد: برای تهیه این گزارش بازه زمانی برای مرکز پژوهش ها در نظر گرفته ایم که هنوز این مرکز گزارشی ارائه نداده است، از آقای کاظم جلالی می خواهیم هر چه سریعتر نسبت به ارائه این گزارش اقدام کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *