آخرین اخبار

کلنگ مترو شاهین‌شهر-اصفهان توسط رئیس‌جمهور به زمین زده می‌شود

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث مترو شاهین‌شهر – اصفهان با ۲ هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهور به استان اصفهان آغاز می‌شود. حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: احداث طرح مترو شاهین‌شهر – اصفهان با ۲ هزار میلیار […]

اشتراک گذاری
28 شهریور 1398
کد مطلب : 39484

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث مترو شاهین‌شهر – اصفهان با ۲ هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهور به استان اصفهان آغاز می‌شود.

حسینعلی حاجی دلیگانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: احداث طرح مترو شاهین‌شهر – اصفهان با ۲ هزار میلیار تومان سرمایه‌گذاری در سفر امسال رئیس‌جمهوری به استان اصفهان آغاز می‌شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخواردرمجلس شورای اسلامی به جلسه اخیر در فرمانداری شاهین‌شهر و میمه با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی اشاره کرد و افزود: در این جلسه همه مسؤولان نظر مشترکی داشتند مبنی بر این‌که مجوزهای لازم برای شروع احداث این طرح حداکثر تا ۳۰ شهریور دریافت و این طرح برای مراسم کلنگ زنی با حضور رئیس جمهور آماده شود.

وی با بیان این‌که این طرح ۱۹ کیلومتری در مسیر خود ۵ ایستگاه خواهد داشت و هزینه احداث این طرح از محل سرمایه‌گذاری‌های شهرداری‌های شاهین‌شهر و اصفهان، پالایشگاه، نیروگاه و صنایع شیمیایی اصفهان، فروش تأسیسات تجاری احداث‌شده در ایستگاه‌های مسافری و بودجه‌های دولتی تأمین خواهد شد.

حاجی دلیگانی ادامه داد: از ردیف ۱۹ بودجه کشور امسال  به طرح متروی بین‌شهری شاهین‌شهر – اصفهان، مبلغی اختصاص‌یافته است و این طرح در پیوست یک بودجه سال آینده شهرداری شاهین‌شهر قرار خواهد گرفت.

به گزارش فارس، شهرستان شاهین‌شهر و میمه با بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت در شمال شهر اصفهان واقع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *