آخرین اخبار

🔵🔴⭕️جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور آقای حاجی

حماسه سازان : 🔵🔴⭕️جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد. ✅حسینعلی حاجی بعد ازظهر امروز در شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه: 🔺 تغییر مرزهای استان اصفهان در حوزه […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1398
کد مطلب : 39205

حماسه سازان :

🔵🔴⭕️جلسه شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه با حضور نماینده مردم شریف شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان برگزار شد.

✅حسینعلی حاجی بعد ازظهر امروز در شورای اداری شهرستان شاهین‌شهر و میمه:
🔺 تغییر مرزهای استان اصفهان در حوزه زاینده‌رود می‌تواند تأمین آب آشامیدنی مردم این استان را با ۵میلیون جمعیت به خطر بیاندازد و طرحی خطرناک است.
🔺 موضوع تغییر مرز استان اصفهان موضوع کهنه‌ای ست که موجب افزایش تنش‌ها و بالا گرفتن اختلافات خواهد شد.
🔺با ورود پساب فاضلاب به شبکه‌ای از قنات‌ها از شهرستان شاهین‌شهر و میمه تا شرق استان اصفهان احتمال دارد در این مسیر بخش‌های از راه‌های اصلی و فرعی، خانه‌های مسکونی و اراضی کشاورزی فروکش کند.
🔺 بخش‌هایی از دشت برخوار فرونشست کرده و ستاد بحران استان اصفهان نسبت به این تهدید ناشی از برداشت بی‌رویه سفره‌های آب زیرزمینی حساس باشد.
🔺کاهش سطح سفره‌های آب زیرزمینی در حالی ست که کیفیت آب شیرین در برخی از روستاهای شاهین‌شهر و میمه بدتر شده است.
🔺از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری می خواهم باهدف رونق‌ بخش مسکن در این شهرستان اجازه دهد تراکم سازی در شاهین‌شهر از سر گرفته شود
🔺طرح راه آهن شهری اصفهان – شاهین شهر باعث تسهیل رفت و آمد و کاهش هزینه ها می شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *