آخرین اخبار

در پنجمین جشنواره انگور روستای حسن رباط مطرح شد؛ درآمدزایی پایدار نیازمند سرمایه گذار بخش خصوصی است

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: با وجود همکاری دستگاه های خدمات رسان دولتی، راه خروج از شرایط فعلی اقتصادی در مناطق روستایی، حضور سرمایه گذاران کارآفرین، حمایت مسئولان محلی و بازگشت اهالی مهاجرت کرده به منطقه است. به گزارش شاهین پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، در پنجمین جشنواره انگور و بومگردی روستای حسن […]

اشتراک گذاری
09 شهریور 1398
کد مطلب : 39173

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: با وجود همکاری دستگاه های خدمات رسان دولتی، راه خروج از شرایط فعلی اقتصادی در مناطق روستایی، حضور سرمایه گذاران کارآفرین، حمایت مسئولان محلی و بازگشت اهالی مهاجرت کرده به منطقه است.

به گزارش شاهین پرس؛ حسینعلی حاجی دلیگانی، در پنجمین جشنواره انگور و بومگردی روستای حسن رباط بخش میمه، برگزاری جشنواره ها را موجب افزایش همدلی بین مردم دانست و اظهار کرد: رونق اقتصادی با معرفی و برندسازی برترین محصولات منطقه از دیگر اثرات مفید برگزاری چنین جشنواره هایی است.

نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه/ برخوار، با تاکید بر اینکه درآمدزایی پایدار نیازمند سرمایه گذار بخش خصوصی است خاطرنشان کرد: با وجود همکاری دستگاه های خدمات رسان دولتی، راه خروج از شرایط فعلی اقتصادی در مناطق روستایی، حضور سرمایه گذاران کارآفرین، حمایت مسئولان محلی و بازگشت اهالی مهاجرت کرده به منطقه است.

وی از عدم همکاری و حمایت برخی افراد برای ورود سرمایه گذار بخش خصوصی انتقاد کرد و افزود: شرکت کشت و صنعت میمه که با تلاش خوب اهالی و حمایت مسئولان راه اندازی شد، صنعت فناوری سنگ لایبید با میلیون ها تن لاشه سنگ فرآوری شده و استخراج و فرآوری روزانه یک کیلو طلا از معدن طلای موته را از دیگر نمونه های حضور سرمایه گذار بخش خصوصی در بخش میمه یاد کرد که زمینه اشتغال تعداد زیادی از افراد را فراهم کرده است.

حاجی دلیگانی، تاکید کرد: ایجاد اشتغال و کسب و کار با درآمد پایدار با وجود موقعیت آب و هوایی بسیار خوب به سرمایه گذار بخش خصوصی و تلاش اهالی منطقه نیازمند است که موجب ماندگاری و تثبیت جمعیت روستایی منطقه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *