آخرین اخبار

مردم خطاهای دولت را دیدند

نماینده مردم شاهین‌شهر  و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد مردم دریافته‌اند دولت در مسیر خود به خطا رفته، لذا با القای خط انحرافی می‌خواهند مسائل اساسی فراموش شود. حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به صحبت‌های روحانی در همایش ارائه دستاوردهای […]

اشتراک گذاری
06 شهریور 1398
کد مطلب : 39149

نماینده مردم شاهین‌شهر  و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد مردم دریافته‌اند دولت در مسیر خود به خطا رفته، لذا با القای خط انحرافی می‌خواهند مسائل اساسی فراموش شود.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به صحبت‌های روحانی در همایش ارائه دستاوردهای دولت در توسعه زیرساخت‌های روستایی مبنی براینکه «اگر بدانم که به یک جلسه‌ای بروم و با کسی ملاقات کنم که کشور من آباد و مشکلات مردم حل می‌شود دریغ نخواهم کرد» اظهار کرد: آقای رئیس جمهور با چنین سخنانی یک خط انحرافی را به رسانه‌ها می‌دهند و رسانه‌های زنجیره‌ای هم آن را دنبال می‌کنند تا مسائل اساسی مردم فراموش شود.

وی افزود: آنچه مشخص است اکنون آمریکا، انگلیس و فرانسه محتاج مراوده با ایران اسلامی هستند و با قدرتی که جبهه مقاومت در منطقه ایجاد کرده می‌طلبد آمریکایی‌ها ابتدا از خطاها و اشتباهات خود صرف نظر کنند و خسارت‌هایی که به مردم بزرگوار ایران اسلامی زدند را جبران کنند و تا زمانی که چنین اتفاقی نیفتاده هیچ فردی حتی آقای روحانی حق صحبت از مذاکره را ندارد چرا که این صحبت‌ها خلاف مصالح و منافع ملت ایران است.

نماینده مردم شاهین‌شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ملت ایران دنبال عزت و اصلاح اقتصاد خودشان هستند و به این نتیجه رسیده‌اند که با روش‌های دولت به جایی نخواهند رسید و در نظرسنجی‌ها هم این واقعیت نمایان است که دولت در مسیر خود به خطا رفته و مردم این موضوع را متوجه هستند. لذا فرافکنی در اینباره آنان را خام نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *