آخرین اخبار

♦️♦️ مطالبات بیمارستان‌ها از تامین اجتماعی در کمیسیون اقتصادی بررسی شد

♦️♦️ مطالبات بیمارستان‌ها از تامین اجتماعی در کمیسیون اقتصادی بررسی شد 🔷 تهران-ایرنا- حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز سه شنبه مشکلات موجود در حوزه پرداخت کارانه بیمارستان‌ها و مطالبات‌آنها از تامین اجتماعی را بررسی کردند. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس […]

اشتراک گذاری
06 شهریور 1398
کد مطلب : 39143

♦️♦️ مطالبات بیمارستان‌ها از تامین اجتماعی در کمیسیون اقتصادی بررسی شد
🔷 تهران-ایرنا- حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعضای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز سه شنبه مشکلات موجود در حوزه پرداخت کارانه بیمارستان‌ها و مطالبات‌آنها از تامین اجتماعی را بررسی کردند.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور معاون توسعه، منابع انسانی و پشتیبانی وزارت بهداشت برگزار شد؛ وی درباره بودجه ۹۷ و بودجه سال ۹۸ و اعتباراتی که به این حوزه اختصاص نیافته است گزارشی ارائه کرد.

وی افزود: نمایندگان ضرورت عدالت در توسعه امکانات زیرساختی و عدالت در توزیع بودجه و هزینه های جاری به ویژه در خصوص مشکلات در حوزه پرداخت کارانه‌های بیمارستان‌ها و همچنین مطالبات آنها از تامین اجتماعی را بررسی کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *