آخرین اخبار

⭕️تاخیر ۸۵ دقیقه ای در شروع جلسه علنی امروز مجلس

⭕️تاخیر ۸۵ دقیقه ای در شروع جلسه علنی امروز مجلس 🔴پزشکیان ، علت این تاخیر را نداشتن حد نصاب حضور نمایندگان اعلام کرد! ✅حسینعلی حاجی از این بی انضباطی هیئت رئیسه و اعطای مرخصی به نمایندگان بدون توجه به اینکه حداقل حضور نمایندگان محقق می شود یا خیر، انتقاد کرد حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم […]

اشتراک گذاری
05 شهریور 1398
کد مطلب : 39119

⭕️تاخیر ۸۵ دقیقه ای در شروع جلسه علنی امروز مجلس
🔴پزشکیان ، علت این تاخیر را نداشتن حد نصاب حضور نمایندگان اعلام کرد!
✅حسینعلی حاجی از این بی انضباطی هیئت رئیسه و اعطای مرخصی به نمایندگان بدون توجه به اینکه حداقل حضور نمایندگان محقق می شود یا خیر، انتقاد کرد

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تاخیر در آغاز نشست علنی امروز مجلس گفت: امروز بار دیگر عدم مدیریت هیات رئیسه در اداره مجلس رقم خورد و به جهت عدم مدیریت صحیح و این که تعدادی از نمایندگان مرتکب تخلف شدند و در مجلس حاضر نشدند، هنوز جلسه علنی آغاز نشده است.

وی افزود: در حال حاضر ۱۸۴ نفر در مجلس حاضر هستند و این در حالی است که حداقل تعداد برای شروع جلسه باید ۱۹۴ نفر باشد.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هیات رئیسه به ۴۶ نفر مرخصی استحقاقی داده و ۱۵ نفر از نمایندگان در سفر خارجی به سر می‌برند و یک نفر در سفر حج است. ۵ نفر دیگر از نمایندگان با آیت‌الله رئیسی جلسه داشتند.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: علاوه بر این سه نفر از نمایندگان در مرخصی استعلاجی به سر می‌برند و متاسفانه ۵۸ نفر امروز در مجلس غیبت غیرموجه دارند.

وی افزود: اگر هیات رئیسه می‌خواهد خودش متهم نباشد و زیر سوال نرود، اسامی تمامی غائبین در طول دوره را منتشر کند و بگوید چه تعدادی غیبت داشته و بیشترین نقش را در مشکلات مجلس داشتند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: مجلسی که اکثریتش انقلابی نباشد، یعنی همین که ما امروز آن را می‌بینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *