آخرین اخبار

♨️هشدار شدید اللحن جناب آقای حاجی به وزیر کشور +صوت

حماسه سازان : ✅دقایقی پیش در صحن علنی مجلس؛ ♨️هشدار شدید اللحن جناب آقای حاجی به وزیر کشور 🔺یک بحث کهنه ای را در موضوع جابجایی مرز دو استان دنبال می کنید 🔺🔺🔺از طریق این تریبون به شما اخطار می کنم با آتش بازی می کنی! 🔺مشکل را از این که هست بیشتر نکنید 🔺آیا […]

اشتراک گذاری
03 شهریور 1398
کد مطلب : 39088

حماسه سازان :

✅دقایقی پیش در صحن علنی مجلس؛
♨️هشدار شدید اللحن جناب آقای حاجی به وزیر کشور
🔺یک بحث کهنه ای را در موضوع جابجایی مرز دو استان دنبال می کنید
🔺🔺🔺از طریق این تریبون به شما اخطار می کنم با آتش بازی می کنی!
🔺مشکل را از این که هست بیشتر نکنید
🔺آیا خبر از مشکل آب شرب ۵ میلیون نفر جمعیت استان اصفهان ندارید؟
🔺چرا با مردم استان اصفهان اینطور رفتار می کنید؟

در صحن علنی مطرح شد؛
اخطار حاجی دلیگانی به وزیر کشور درباره موضوع تغییر مرز استان اصفهان
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس به وزیر کشور اخطار داد که موضوع کهنه تغییر مرز استان اصفهان را مطرح نکند چرا که این موضوع موجب تنش و بالا گرفتن بحث تامین آب شرب در اصفهان خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳ شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، با استناد به اصل ۸۸ قانون اساسی و ماده ۳۴ آئین نامه داخلی مجلس عنوان کرد: مجلس شورای اسلامی در تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۸ طرح تحقیق و تفحص از بانک مرکزی را به تصویب رساند اما از آن زمان تا به امروز که قرار بوده اعضای هیات تحقیق و تفحص در کمیسیون اقتصادی مجلس مشخص شوند دائما به تعویق افتاده است.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس جلسه و رئیس کمیسیون اقتصادی خواستار به نتیجه رسیدن اعضای هیات تحقیق و تفحص از بانک مرکزی شد.

وی همچنین با استناد به اصل ۴۸ و ۱۳۷ قانون اساسی تصریح کرد: متاسفانه وزارت کشور بحث نادرستی را در کشور دنبال می کند که موجب ایجاد اختلاف در کشور خواهد شد، آقای رحمانی فضلی باید توضیح دهد به چه حقی مسئله تغییر مرز بین دو استان را دنبال می کند.

حاجی دلیگانی خطاب به وزیر کشور، گفت: آیا شما خبر از مشکلات تامین آب شرب ۵ میلیون جمعیت استان اصفهان ندارید. چرا با آتش بازی می کنید، از شما بعید است که چنین مواردی را دنبال می کنید، از همین تریبون به شما اخطار می دهم که با مردم استان اصفهان اینطور رفتار نکنید که پس از سال ها بحث کهنه ای را پیش کشیدید.

وی افزود: قطعا با چنین تصمیماتی مشکل آب شرب استان دوچندان خواهد شد و تنش افزایش می یابد./

🎙صوت – ۳ شهریور ۹۸ صحن علنی مجلس
♨️♨️ آقای وزیر کشور با آتش بازی نکنید!!!
💢 جناب آقای حاجی:
🔺متاسفانه وزارت کشور بحث نادرستی را در کشور دنبال می کند که موجب ایجاد اختلاف در کشور خواهد شد، آقای رحمانی فضلی باید توضیح دهد به چه حقی مسئله تغییر مرز بین دو استان را دنبال می کند.
🔺 آیا شما خبر از مشکلات تامین آب شرب ۵ میلیون جمعیت استان اصفهان ندارید. چرا با آتش بازی می کنید، از شما بعید است که چنین مواردی را دنبال می کنید، از همین تریبون به شما اخطار می دهم که با مردم استان اصفهان اینطور رفتار نکنید که پس از سال ها بحث کهنه ای را پیش کشیدید.

🔺 قطعا با چنین تصمیماتی مشکل آب شرب استان دوچندان خواهد شد و تنش افزایش می یابد./

یک پاسخ به “♨️هشدار شدید اللحن جناب آقای حاجی به وزیر کشور +صوت”

  1. رضا طهماسبی گفت:

    باسلام :برادر محترم وبزر گوار جناب اقای حسینعلی حاجی دلیگانی زمانی که خبرها واظهارات جنابعالی را در نکات مختلف مشاهده و مرور مینمایم حضرتعالی را یکی از یکی از منزه ترین اعضا محترم نظام و مجلس محترم میدانم انشاالاه خداوند متعال به پاس پاکدستی طول عمری باعزت وسلامتی به جنابعالی عنایت فرمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *