آخرین اخبار

پیشنهاد احداث مراکز رفاهی و درمانی برای نیروهای مسلح در شاهین‌شهر

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان خدماتی درمانی نیروهای مسلح کشور در شاهین‌شهر برگزار شد، مدیران عامل کانون‌های بازنشستگان، احداث مراکز رفاهی و درمانی برای بازنشستگان نیروهای مسلح را در شاهین‌شهر پیشنهاد کردند. حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس […]

اشتراک گذاری
15 مرداد 1398
کد مطلب : 38804

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان خدماتی درمانی نیروهای مسلح کشور در شاهین‌شهر برگزار شد، مدیران عامل کانون‌های بازنشستگان، احداث مراکز رفاهی و درمانی برای بازنشستگان نیروهای مسلح را در شاهین‌شهر پیشنهاد کردند.

حسینعلی حاجی دلیگانی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: در جلسه‌ای که به‌تازگی با حضور رئیس سازمان خدماتی درمانی نیروهای مسلح کشور در شاهین‌شهر برگزار شد، مدیران عامل کانون‌های بازنشستگان، احداث مراکز رفاهی و درمانی برای بازنشستگان نیروهای مسلح را در این شهر پیشنهاد کردند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی افزود: احداث مرکز درمانی علاوه بر خدمات‌رسانی به بازنشستگان نیروهای مسلح در دو شهرستان می‌تواند بخشی از نیازهای درمانی سایر بازنشستگان استان اصفهان را تأمین کند.

وی خاطرنشان کرد: بازنشستگان نیروهای مسلح می‌توانند از یک مرکز رفاهی و ورزشی مشترک بهره‌مند شوند که در این صورت به‌جای احداث چند مرکز، یک مرکز ساخته خواهد شد.

حاجی دلیگانی سکونت ۷ هزار خانوار بازنشسته نیروهای مسلح در دو شهرستان شاهین‌شهر و میمه و برخوار را یادآور شد و اظهار داشت : مهاجرت بازنشستگان نیروهای مسلح از سراسر کشور به شاهین‌شهر، هرساله رشد حدود۶درصدی دارد.

عضو کمیسیون برنامه‌وبودجه و محاسبات مجلس،پرداخت تسهیلات اشتغال و کمک‌هزینه ازدواج برای فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح، دشواری دریافت تسهیلات بانکی برای آنان، اجرایی شدن قانون افزایش حقوق بازنشستگان مصوب مجلس، بیماری بازنشستگانی که جانبازی ندارند، بهره‌مندی درصد جانبازی برای همه رزمندگان دوران دفاع مقدس را ازجمله درخواست‌های بازنشستگان قوای مسلح بیان کرد.

وی خواستار آن شد که فروشگاه اتکا، دفترهای خدمات‌رسانی ساتا و شعبه بانک انصار در شهرستان برخوار راه‌اندازی شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، درخواست‌های مشترک کانون‌های بازنشستگان  وزارت دفاع، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی و نیروی انتظامی دو شهرستان را تخصیص اعتبار لازم برای درمان بیماران صعب‌العلاج عضو این کانون‌ها، پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای ازدواج و اشتغال فرزندان آنان و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان بیان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *