آخرین اخبار

دولت برای راه‌اندازی سامانه شفافیت حقوق و مزایا دست دست می‌کند

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: اگر ظرف روز‌های آینده سامانه شفافیت حقوق و مزایای مسئولان توسط دولت راه اندازی نشود، مجلس از طریق کمیسیون اصل ۹۰ به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد. حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در گفت‌وگو با  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران […]

اشتراک گذاری
12 مرداد 1398
کد مطلب : 38762

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: اگر ظرف روز‌های آینده سامانه شفافیت حقوق و مزایای مسئولان توسط دولت راه اندازی نشود، مجلس از طریق کمیسیون اصل ۹۰ به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در گفت‌وگو با  خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به سامانه شفافیت حقوق و مزایای مسئولان گفت: این قانون در پایان سال ۹۵ تصویب شده و قرار بود که در سال ۹۷ این سامانه در دسترس عموم قرار بگیرد.

وی افزود: متاسفانه دولت برای راه اندازی این سامانه دست دست می‌کند، همچنین این وظیفه بر عهده سازمان امور اداری و استخدامی است، اما به دلیل آنکه کار خود را به درستی انجام نداده سعی دارد تا توپ را در زمین وزارت اقتصاد بیندازد.

حاجی دلیگانی تصریح کرد: سازمان امور اداری استخدامی می‌گوید که عده‌ای از مسئولان اطلاعات خود را ارائه نکرده‌اند تا سامانه راه اندازی شود، اما به نظر بنده بهتر است که سامانه شفافیت با همین وضعیت به راه بیفتد تا مردم بدانند چه مدیرانی را انتخاب کرده اند.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار افزود: اگر ظرف روز‌های آینده سامانه شفافیت حقوق و مزایای مسئولان توسط دولت راه اندازی نشود، مجلس از طریق کمیسیون اصل ۹۰ به این موضوع ورود پیدا خواهد کرد.

وی تصریح کرد: لازم است که اطلاعات این سامانه در اختیار عموم مردم قرار گیرد تا میزان اعتماد مردم به مسئولان نظام افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *