آخرین اخبار

پخش فیلم دوتابعیتی ها در صحن علنی نشان دهنده بحث نفوذ بود

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: قوه قضائیه کسانی که جاسوس بودند را مجازات کرده به جای اینکه آن هایی که جاسوسان را گرفته اند تشویق کنید آن ها را محاکمه می کنید. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۳۱ تیرماه) مجلس […]

اشتراک گذاری
31 تیر 1398
کد مطلب : 38611
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: قوه قضائیه کسانی که جاسوس بودند را مجازات کرده به جای اینکه آن هایی که جاسوسان را گرفته اند تشویق کنید آن ها را محاکمه می کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، ۳۱ تیرماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی گفت: طبق اصل ۱۵۳ قانون اساسی موضوع مانع شدن از سلطه و ۱۵۶ قانون اساسی که قوه قضائیه، قوه مستقلی است، همچنین موضوع نفوذ و طبق اصل ۱۵۰ قانون اساسی تذکر می دهم.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کار به جایی رسیده است که کسانی که جاسوس بودند و بایستی مجازات بشوند و الان قوه قضائیه آن ها را مجازات کرده به جای اینکه آن هایی که جاسوسان را گرفته اند تشویق کنید این جا آمده اید آن ها را محاکمه می کنید.

وی تاکید کرد: دری اصفهانی فردی است که جاسوس بوده و محکوم شده است و فقط هم این یک نفر نبوده است در هیات مذاکره کننده برجام نبوده است، سه نفر دیگر هم بوده اند.

حاجی دلیگانی مطرح کرد: وقتی فیلم دوتابعیتی ها پخش شد نشان دهنده بحث نفوذ بود، سریال گاندو هم که پخش شد مورد استقبال مردم قرار گرفته است چرا برخی نمایندگان عصبانی و ناراحت می شوند و اعتراض می کنید که چرا پخش می شود؟

وی ادامه داد: چرا برخی می گویند این موضوعات صحت ندارد، از چه می ترسید سریال گاندو واقعیت ها را گفته است کسانی که طعم آدامس رئیس جمهور را چشیده اند باید پاسخ دهند./

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *