آخرین اخبار

✅ وزارت صمت نظارت بیشتری بر فروش اینترنتی خودروسازان داشته باشد…

✅ وزارت صمت نظارت بیشتری بر فروش اینترنتی خودروسازان داشته باشد… 🔵 به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ حاجی دلیگانی اذعان داشت : شرکت‌های خودروسازی به همان میزان که اشتیاق پیش‌فروش دارند باید به همان اندازه نیز به فکر تحویل خودرو‌ها در زمان تعیین شده در قرار داد با مشتریان باشند. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، […]

اشتراک گذاری
30 تیر 1398
کد مطلب : 38575

✅ وزارت صمت نظارت بیشتری بر فروش اینترنتی خودروسازان داشته باشد…
🔵 به گزارش خبرگزاری دانشجو؛ حاجی دلیگانی اذعان داشت : شرکت‌های خودروسازی به همان میزان که اشتیاق پیش‌فروش دارند باید به همان اندازه نیز به فکر تحویل خودرو‌ها در زمان تعیین شده در قرار داد با مشتریان باشند.

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افزایش قیمت خودرو در یک سال اخیر باعث شد تاخودرو سازان و نمایندگی فروش خودرو‌های خارجی علی‌رغم ثبت‌نام از متقاضیان از تحویل خودرو‌ها امتناع کنند، به خبرنگار خبرگزاری دانشجو گفت: شرایط موجود نباید بهانه‌ای برای سوء استفاده خودروسازان و فروشندگان شود.

وی با تاکید بر اینکه لازم است وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارت جدی بر عملکرد خودروسازان در نحوه فروش داشته باشد، افزود: شرکت‌های خودروسازی به همان میزان که اشتیاق پیش‌فروش دارند باید به همان اندازه نیز به فکر تحویل خودرو‌ها در زمان تعیین شده در قرار داد با مشتریان باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ضمن انتقاد از ثبت‌نام فوری از سوی شرکت‌های خودرو سازی اظهار داشت: خودروسازان در حالی اقدام به فروش فوری خودرو می‌کنند که به تعهدات گذشته عمل نکرده؛ معتقدم فروش فوری خودرو مصداق بی‌عدالتی است که باید جلوی آن از سوی دستگاه‌های ذیربط گرفته شود.

حاجی‌دلیگانی تاکید کرد: لازم است تا عملکرد خودرو سازی‌ها در زمینه، شیوه ثبت‌نام‌های اینترنتی و فوری، معیار قیمت‌گذاری خودرو و همچنین میزان و هزینه تولید خودرو در شرکت‌های خودرو سازی مورد بازنگری قرار گیرد تا دیگر شاهد التهاب در بازار خودرو نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *