آخرین اخبار

🔶جلسه رسیدگی به مشکل زمین های گلبافت شاهین شهر

حماسه سازان : 🔶جلسه رسیدگی به مشکل زمین های گلبافت شاهین شهر با حضور جناب آقای حاجی در فرمانداری شاهین شهر و میمه در حال برگزاری است

اشتراک گذاری
27 تیر 1398
کد مطلب : 38542

حماسه سازان :

🔶جلسه رسیدگی به مشکل زمین های گلبافت شاهین شهر با حضور جناب آقای حاجی در فرمانداری شاهین شهر و میمه در حال برگزاری است

5 پاسخ به “🔶جلسه رسیدگی به مشکل زمین های گلبافت شاهین شهر”

 1. مالک سند بدست این زمینها گفت:

  با سلام خدمت نماینده محترم مجلس
  احتراما به استحضار می رساند در جلسه دیروز، شهرداری شاهین شهر با قیمتی که اعلام نموده است که بیشتر از قیمت واقعی این زمینهاست اعلام نموده که مالک این زمینها من هستم و شما سند بدستها مجبورید یکبار دیگر این زمینها را از من بخرید و متاسفانه طی ۵۰ سال اخیر نیز این روند را پیش گرفته و با این روند نمی توان مشکلات این زمینها را حل نمود همانگونه که خودتان مستحضرید نرخ خدمات شهری عرف دارد و برای مناطق مختلف شهر مشخص است اگر واقعا در پی رفع این مشکل هستید با توجه به اینکه اطراف این زمینها ساخته شده است با نرخ متوسط بین اطراف این زمینها می توان این مشکل را رفع نمود و به نظر بنده بهترین راه چاره همین است متاسفانه در جلسه دیروز شهرداری با قیمتی که اعلام کرد که ۵۰ سال که گذشته هیچ، ۵۰ سال دیگر هم که بگذرد مالک این زمینها من هستم .متاسفانه ما مالکان این زمینها اگر پول داشتیم که یک زمین سالم بدون دردسر داشتیم از شما خواهشمندیم در پی رفع این مشکل ۵۰ ساله چاره ای اساسی بیندیشید.
  با تشکر
  مالک سند بدست مستاجر

 2. امید گفت:

  سلام. ما چشم امیدمون به خروجی این جلسه بود. جدا مایه تاسفه که بعد از چند سال هنوز نتونستن مساله رو حل کنند. امیدوارم آقای حاجی با تدبیری که دارند این مساله رو به نفع مردم حل کنند.

 3. سعیدحبیبی گفت:

  باسلام خدمت آقای حاجی.موضوع زمینهای گلبافت. این چه مملکت اسلامی هست که مالکینی که حدود۴۰سال است زمین باسند ۶دانگ خریداری کرده اند نمیتوانند ساخت وساز انجام بدهند. اگر مشکلات این زمینها که اکثرا مردمی ضعیف هستند حل نشود. مالکین شما را حلال نمیکنن.وشما درپیشگاه خداوندجوابگوهستین

 4. محسن قشماریان گفت:

  جناب حاجی سلام علیکم.احتراما بنده یکی از مالکان زمینهای گلبافت میباشم .متاسفانه شهرداری شاهین شهر با وقاحت تمام وبا توسل به دروغگویی و وسایل متقلبانه وخارج از قانون شهرداری،قریب به ۳۰سال به مالکان ظلم نموده ونمونه اخیر آن جلسه دیروز در فرمانداری ودر حضور جنابعالی بود ،حال آنکه اساسا ارجاع تعیین هزینه خدمات از طریق کارشناس دادگستری خارج از قانون وتخلف محسوب میگردد ولیکن متاسفانه شهرداردومجموعه آن با وقاحت تمام به شعور مردم توهین میکنند.
  علی ایحال مالکان عاجزانه از حضرتعالی به عنوان نماینده مردم درخواست احقاق حق وبرخورد قانونی با شهردار….با تشکر

 5. محمد افراسیابی پور گفت:

  جناب آقای حاجی
  با سلام
  لطفا دستور فرمائید مشکل این زمینها هرچه سریعتر برطرف شود مالکین تا کی باید صبر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *