آخرین اخبار

اسیر جوسازی‌های آمریکا و اروپا در اجرای قاطع گام دوم برجام نشویم

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس با تاکید بر اینکه اجرای گام دوم در راستای تامین منافع ملی و منافع ملت ایران است و نباید اسیر جوسازی‌های آمریکا و اروپا شد گفت: نباید از های و هوی اروپایی‌ها و نوکری آنها برای آمریکایی‌ها نگران شد. حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر […]

اشتراک گذاری
16 تیر 1398
کد مطلب : 38352

نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس با تاکید بر اینکه اجرای گام دوم در راستای تامین منافع ملی و منافع ملت ایران است و نباید اسیر جوسازی‌های آمریکا و اروپا شد گفت: نباید از های و هوی اروپایی‌ها و نوکری آنها برای آمریکایی‌ها نگران شد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره گام دوم جمهوری اسلامی ایران در واکنش به عدم اجرای تعهدات اروپایی‌ها گفت:‌ اگر نبود حرکتی که در گام اول از سوی ایران به دلیل بدعهدی طرف مقابل انجام شد، شاید حتی توجهات داخلی و عرصه بین‌الملل هم به موضوع عدم اجرای تعهدات آنها جلب نمی‌شد و نگاه‌ها به این سمت نمی‌رفت که اقدام جدیدی از سوی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته و چرا این گام‌ها برداشته شده است؟

وی افزود: حرکت‌های اخیری که اخیرا از سوی اتحادیه اروپا با عنوان «اینستکس» انجام شده است هم به دلیل اقدام قاطع جمهوری اسلامی ایران در گام اول و البته در تصمیمی به جا بوده است هر چند این اقدام کم بود.

نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار  در مجلس تصریح کرد: اگر گام دوم را که قرار است در واکنش به عدم اجرای تعهدات اروپایی‌ها برداریم محکم و قاطع باشد صدای آن در عرصه‌بین‌الملل خوبی شنیده خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: اجرای گام دوم در راستای تامین منافع ملی و منافع ملت ایران است و نباید اسیر جوسازی‌های آمریکا و اروپا شد.

حاجی دلیگانی گفت: نباید از های و هوی اروپایی‌ها و نوکریی که آنها برای آمریکایی‌ها انجام می‌دهند نگران شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *