آخرین اخبار

چرا مطالبه به‌حق کارگران بازنشسته پرداخت نمی شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ​حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۴ تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: چرا مطالبه به‌حق کارگران بازنشسته پرداخت نمی شود، این در حالی است که مطابق با قانون برنامه ششم توسعه باید مستمری آنان متناسب سازی شود. نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1398
کد مطلب : 38234

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ​حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۴ تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: چرا مطالبه به‌حق کارگران بازنشسته پرداخت نمی شود، این در حالی است که مطابق با قانون برنامه ششم توسعه باید مستمری آنان متناسب سازی شود.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه، برخوار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حکم حقوقی برخی از کارگران بازنشسته ۴۰۰ هزار تومان قید شده است، افزود: آیا با وجود شرایط اقتصادی موجود یک فرد بازنشسته می تواند با این حقوق هزینه های خود را مدیریت کند؟!

وی خطاب به روحانی، یادآور شد: لازم است در لایحه بودجه سال ۹۹ اعتباراتی برای ساخت و تکمیل فضاهای اختصاصی برای ورزش و تفریح بانوان در نظر گرفته و به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم، تصریح کرد: طرح مطالعه فرورفت زمین در دشت برخوار و احداث متروی شاهین شهر و بازسازی بیمارستان میمه نیز باید مورد توجه قرار گیرد.
همچنین انتظار می رفت تعطیلات دو هفته آتی مجلس با توجه به شرایط فعلی کشور به تعویق بیفتد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *