آخرین اخبار

رسیدگی به اموال مقامات بعد از شش سال کلید خورد

رسیدگی به اموال مقامات بعد از شش سال کلید خورد حاجی دلیگانی گفت: شاهد بودیم که آیین نامه رسیدگی به اموال مقامات و مدیران که شش سال متوقف مانده بود؛ توسط آیت الله رئیسی تهیه و ارائه شد. نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‎و‎گو با صاحب نیوز اظهار […]

اشتراک گذاری
04 تیر 1398
کد مطلب : 38229

رسیدگی به اموال مقامات بعد از شش سال کلید خورد

حاجی دلیگانی گفت: شاهد بودیم که آیین نامه رسیدگی به اموال مقامات و مدیران که شش سال متوقف مانده بود؛ توسط آیت الله رئیسی تهیه و ارائه شد.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در گفت‎و‎گو با صاحب نیوز اظهار کرد: آیت‎الله رئیسی شروع خوبی در قوه قضائیه داشت؛ خصوصاً در محورهایی که به تازگی بیان کردند شاهد تحولات خوبی بودیم.

حسینعلی حاجی‎دلیگانی افزود: همچنین شاهد بودیم که آیین‎نامه رسیدگی به اموال مقامات و مدیران که شش سال متوقف مانده بود، توسط آیت‎الله رئیسی تهیه و ارائه شد.

وی با اشاره به برخی اقدامات رئیس قوه قضائیه افزود: شفاف‎سازی حساب‎های دستگاه قضا که از سوی ایشان هم اعلام شد کار بسیار خوبی بود.

به گفته این نماینده مجلس، جلساتی که رئیس قوه قضائیه با اقشار مختلف مردم دارند از اقدامات لازم و پسندیده دستگاه قضا به شمار می‎رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *