آخرین اخبار

لاریجانی در پاسخ به حاجی مطرح کرد؛ نامه مجلس به رهبر انقلاب برای استفاده از صندوق توسعه ملی به‌منظور توسعه پالایشگاه‌ها

لاریجانی در پاسخ به حاجی دلیگانی مطرح کرد؛ نامه مجلس به رهبر انقلاب برای استفاده از صندوق توسعه ملی به‌منظور توسعه پالایشگاه‌ها رئیس مجلس گفت: برای استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی جهت توسعه پالایشگاه‌ها به رهبر معظم انقلاب نامه داده‌ایم. حاجی دلیگانی: باید از ظرفیت صندوق توسعه ملی برای توسعه پالایشگاه‌ها استفاده کنیم/لاریجانی:برای این […]

اشتراک گذاری
03 تیر 1398
کد مطلب : 38221

لاریجانی در پاسخ به حاجی دلیگانی مطرح کرد؛
نامه مجلس به رهبر انقلاب برای استفاده از صندوق توسعه ملی به‌منظور توسعه پالایشگاه‌ها

رئیس مجلس گفت: برای استفاده از ظرفیت صندوق توسعه ملی جهت توسعه پالایشگاه‌ها به رهبر معظم انقلاب نامه داده‌ایم.

حاجی دلیگانی: باید از ظرفیت صندوق توسعه ملی برای توسعه پالایشگاه‌ها استفاده کنیم/لاریجانی:برای این موضوع به رهبری نامه نوشته‌ایم

به گزارش خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار در جلسه علنی امروز (دوشنبه سوم تیر)در اخطاری در جریان بررسی بند ب ماده ۱ طرح حمایت توسعه صنایع پایین دستی نفت خام و میعانات گازی با استفاده از سرمایه گذاری مردمی، اظهار کرد: باید از ظرفیت صندوق توسعه ملی در راستای صدور مجوز و توسعه پالایشگاه‌ها استفاده کنیم.

علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نماینده شاهین شهر و میمه و برخوار گفت: ما برای استفاده از ظرفیت صندوق برای صدور مجوز در راستای توسعه پالایشگاه‌ها به رهبری طی نامه‌ای پیشنهاد داده‌ایم که هنوز پاسخ نداده‌اند زمانی که پاسخ ایشان را دریافت کنیم در این خصوص تصمیم‌گیری خواهد شد.

************************************************

تذکر حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار به رئیس جمهور در خصوص لزوم تشکیل جلسات شورای عالی انقلاب فرهنگی با توجه به انباشت مشکلات فرهنگی و ضرورت تصمیم گیری در این حوزه.

و همچنین تذکر به وزرای صنعت و کشور در خصوص ضرورت اصلاح ارقام یکسان سازی بازرسان شاغل در حوزه نظارت بر بازار استان اصفهان، لزوم رسیدگی نسبت به حضور و سکونت غیرقانونی اتباع بیگانه در شهرستان های شاهین شهر، میمه و برخوار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *