آخرین اخبار

حاجی در تذکر شفاهی: هجوم ریزگردها به استان اصفهان، نفس مردم را بریده است

حماسه سازان : 🔹در تذکری شفاهی و در صحن علنی امروز مجلس؛ حسینعلی حاجی : 🔺 آقای کلانتری! رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، بدانید در ده روز گذشته ریزگردها نفس مردم اصفهان، شاهین شهر و برخوار را به شماره انداخت. 🔺کویر از سوی شرق و شمال استان در حال پیشروی است. 🔺ای ملت عزیز ایران […]

اشتراک گذاری
03 تیر 1398
کد مطلب : 38218

حماسه سازان :

🔹در تذکری شفاهی و در صحن علنی امروز مجلس؛
حسینعلی حاجی :
🔺 آقای کلانتری! رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، بدانید در ده روز گذشته ریزگردها نفس مردم اصفهان، شاهین شهر و برخوار را به شماره انداخت.
🔺کویر از سوی شرق و شمال استان در حال پیشروی است.
🔺ای ملت عزیز ایران بدانید در شرایطی که روزانه ۲۵۰ میلیون مترمکعب آب شیرین به دریا ریخته شد، هم اکنون آب شرب در بسیاری از نقاط اصفهان ،برخوار و بخش مرکزی شاهین شهر قطع است.

حاجی دلیگانی در تذکر شفاهی:
هجوم ریزگردها به استان اصفهان، نفس مردم را بریده است

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخواربا انتقاد از بی خبری سازمان محیط زیست و منابع طبیعی نسبت به وضعیت اصفهان گفت: هجوم ریزگردها به استان اصفهان، نفس مردم را بریده و آنها را در خانه هایشان حبس کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (دوشنبه ۳ تیر) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس سازمان محیط زیست و منابع طبیعی گفت: آیا از وضعیت ۱۰ روز گذشته شهر اصفهان و شرق و شمال استان اصفهان باخبر هستید؟ در ۱۰ روز گذشته ۳ بار با هجوم ریزگردها مواجه بودیم. نفس مردم به شماره افتاده است و از منازل خویش نمی توانند خارج شوند.

نماینده مردم شاهین شهر ومیمه وبرخواردرمجلس شورای اسلامی ادامه داد: کویر و بیابان به سمت اصفهان از سمت شمال و شرق درحال پیش روی است، اما حتی اعتباری هم برای مقابله با این معضل اختصاص نیافته است.

وی تصریح کرد: در حالی روزانه ۲۵۰ میلیون مترمکعب آب به دریا ریخته شد که آب شهرهای شاهین شهر، برخوار و بخش هایی از اصفهان کاملا قطع است. آیا مردم می پذیرند با این میزان بارندگی آب شرب نداشته باشند؟

یک پاسخ به “حاجی در تذکر شفاهی: هجوم ریزگردها به استان اصفهان، نفس مردم را بریده است”

  1. بهزاد گفت:

    بیست میلیارد مترمکعب آب در سیل به دریا ریخت و با افتخار میگویند مهم این است که این آب به اصفهان نیامد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *