آخرین اخبار

♦♦ وزرای نیرو در این ۱۵ سال گذشته بنایی بر برطرف کردن این موضوع آب را ندارند به عبارتی یک استراتژی و راهبردی در وزارت نیرو وجود دارد

♦♦ وزرای نیرو در این ۱۵ سال گذشته بنایی بر برطرف کردن این موضوع آب را ندارند به عبارتی یک استراتژی و راهبردی در وزارت نیرو وجود دارد 🔶🔶 حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم دراصفهان در مورد جزئیات جلسه با وزیر نیرو اظهار داشت: این جلسه نیز مانند دیگر جلساتی که در […]

اشتراک گذاری
02 تیر 1398
کد مطلب : 38196

♦♦ وزرای نیرو در این ۱۵ سال گذشته بنایی بر برطرف کردن این موضوع آب را ندارند به عبارتی یک استراتژی و راهبردی در وزارت نیرو وجود دارد
🔶🔶 حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم دراصفهان در مورد جزئیات جلسه با وزیر نیرو اظهار داشت: این جلسه نیز مانند دیگر جلساتی که در زمینهٔ آب برگزار می‌شود تاکنون نتیجه و خروجی مطلوبی را نداشته است.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری تسنیم دراصفهان : وزرای نیرو در این ۱۵ سال گذشته بنایی بر برطرف کردن این موضوع را ندارند به عبارتی یک استراتژی و راهبردی در وزارت نیرو وجود دارد که هیچ‌ کدام از مسائلی که با استان‌های خوزستان، چهارمحال بختیاری، اصفهان و یزد درگیر است حل نشود و به‌نوعی با گذر زمان مسائل را در هر حالتی که هست، آن را نگه‌ می‌دارند.
نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه‌ای که شب گذشته با وزیر نیرو داشتیم مباحث مهمی از جمله تونل بهشت‌آباد مطرح شد اما متأسفانه صحبت دقیق و شفافی بیان نکردند و به چند ماه آینده منوط شد.
وی با اشاره به مطرح‌ شدن مسئله سامانه دوم، گفت: مدیرعامل فاضلاب کشور در این خصوص تأکید کردند که این سامانه یک ضرورت قطعی و اجتناب‌ناپذیر است و حتماً باید این پروژه انجام شود اما هیچ اعتبار و یا تصمیم خاصی در مورد سامانه دوم آب‌گرفته نشد.
حاجی دلیگانی: وزرای نیرو در این ۱۵ سال گذشته بنایی بر برطرف کردن این موضوع آّب را ندارند به عبارتی یک استراتژی و راهبردی در وزارت نیرو وجود دارد
حاجی دلیگانی افزود: در خصوص سد و تونل سوم نیز مدیر منابع آب کشور در جلسه گزارش دادند که پوشش سیمانی و بتونی تونل تمام‌ شده و این در حالی بود که همان موقع معاون عمرانی استاندار از باقی ماندن ۸۰۰ متر از این پوشش اذعان داشتند که ناتمام باقی‌مانده است.
وی با اشاره به موضوع فرورفتگی آب و فرونشست زمین در دشت برخوار، خاطرنشان کرد: مسئولان در جلسه اذعان داشتند که از جمله بدترین و فوق بحرانی‌ترین دشت‌های استان اصفهان دشت برخوار است، اما علی‌رغم جلسات برگزار شده در زمان‌های گذشته هیچ قدمی در این راستا برداشته نشده و تصمیم مشخصی در این خصوص نگرفتند.
نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی افزود: مشخص است که وزارت نیرو درباره پروژه‌های اصفهان رویکرد مشخص و تصمیم قاطعی ندارد، مطلب زیاد بیان می‌شود اما معمولاً نتیجه‌ها مشخص و درست نیست.
وی یادآور شد: دولت باید با اصفهان صادقانه برخورد کند که تاکنون برخورد شفافی نسبت به مسائل آب اصفهان نداشته است و سناریویی را طراحی کرده‌اند که نماینده‌های استان‌های خوزستان و چهارمحال بختیاری را از نمایندگان استان اصفهان می‌ترسانند و در این اختلاف‌افکنی‌ها به دنبال فرصتی برای خرید زمان هستند.
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم دراصفهان در مورد جزئیات جلسه با وزیر نیرو اظهار داشت: این جلسه نیز مانند دیگر جلساتی که در زمینهٔ آب برگزار می‌شود تاکنون نتیجه و خروجی مطلوبی را نداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *